9.sınıf Din Kültürü 2.dönem 1.yazılı soruları (Arşiv)

9.sınıf Din Kültürü 2.dönem 1.yazılı soruları, Din Kültürü 9.sınıf 2.dönem 1.yazılı soru ve cevap anahtarı

9.sınıf Din Kültürü dersinde bir dönem içerisinde  en az 3 yazılı sınav yapıldığını biliyorsunuz. Özellikle 1.dönem Din Kültürü yazılı sınavlarından düşük not alan öğrencilerin bu dönem daha titiz çalışmaları gerekiyor.

9.sınıf Din Kültürü dersinde başarılı olmak için her iki dönemin puan ortalaması en az 50 olmalı veya yıl sonu başarı puanınız 50 üzerinde olmalı. Yani sizin Din Kültürü dersinden geçmeniz için dönem ortalamanız 50 ve üzerinde olmalı.

2.dönem 9.sınıf Din Kültürü yazılı sınavlarında başarılı olmak için titiz bir çalışma ve tekrarlar gerekir. Çıkmış 9.sınıf Din Kültürü 2.dönem 1.yazılı sorularını çözmeniz sizin bu derste başarılı olmanızı sağlayacak.

Din Kültürü 9.sınıf 2.dönem 1.yazılı soruları için sitemizde bir arşiv oluşturduk. Sizde 2.dönem 9.sınıf Din Kültürü 1.yazılı soruları arşivimizdeki soruları çözerek sorulacak soru kalıpları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

9.sınıf Din Kültürü 2.dönem 1.yazılı sınavına hazırlık soruları arşivimiz her eğitim öğretim yılında ve döneminde yenilenmekte arşiv yeni 9.sınıf Din Kültürü 2.dönem 1.yazılı örnekleri ile zenginleştirilmektedir.

9.sınıf Din Kültürü 2.dönem 1.yazılı soruları arşivimiz öğretmenler için bir kaynak, öğrenciler için 9.sınıf 2.dönem Din Kültürü yazılısına hazırlık soru örnekleri sunmaktadır.

9.sınıf 2.dönem 1.yazılı soruları arşivimize ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

9.Sınıf Din Kültürü 2.dönem 1.yazılı soruları için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − = 15

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.