Eğitimde Öncü Adres

2020 İOKBS Bursluluk Taban Puanları 28 Eylül 2020

2020 iokbs bursluluk sınavı taban puanları açıklanmadı onu söyleyeyim.  Birçok haber sitesinin de manşetlerde duyurduğu o taban puanlarda 2020 iokbs sınavına ait değil. Uydurma ne zaman ait belli olmayan bir haber diğer bütün siteler tarafından kopyala yapıştır ile dağıtılmış. 28 Eylül 2020 tarihinde açıklanması gereken sınav sonuçları bildiğinizi üzere 27 Eylül 2020 Pazar günü açıklanmıştı.

Sınava giren bir çok öğrenci ve veli de bu sitelerin sözde 2020 iokbs bursluluk sınavı taban puanları adı altında verdiği bu puanlara bakarak puanım tutmuş ama ben kazanamadım diye hayretler içerisinde kalıyor.

2020 iokbs bursluluk sınavı taban puanları MEB tarafından iki yıldır açıklanmıyor. Biz sorubak.com olarak geçen senenin verilerine göre taban puanları derlemiş kullanıcılarımıza sunmuştuk.

3-5 gün içerisinde yine MEB resmi bir veri açıklamazsa biz yine sitedeki verilerimizi değerlendirerek 2020 bursluluk sınavı taban puanları ile ilgili bir çizelge siz ziyaretçilerimize sunarız.

2020 İOKBS bursluluk sınavı ile ilgili yorumları okumak veya bir yorumda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bakmadan Geçme!
0 0 vote
Article Rating
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et.Devamını Oku