Eğitimde Öncü Adres

MEB e-kayıt 1.sınıf kayıtlı okul sorgulama 2013-2014

2013-2014 1.Sınıf öğrencinizin Kaydı Hangi Okula Çıktı?

2013-2014 1. Sınıf Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?, İlk Okul Birinci Sınıf Kayıt Sorgulama ve tüm detaylar sorubak.com`da .

2013-2014 e-kayıt sonuçları için tıklayınız

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak?

2013-2014 eğitim öğretim yılı 16 Eylül Pazartesi günü başlıyor. 2013-2014 eğitim öğretim yılı 1. sınıf başlama tarihi, 9 Eylül 2013Pazartesi. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında 1. sınıfa başlayacak öğrencilerin hangi okula gidecekleri aileleri tarafından merakla bekleniyor. 1. Sınıfa başlayacak öğrencilerinhangi okula başlayacağı nüfusa dayalı sistemle otomatik olarak yapılıyor. Bu sistemle hangi kayıt bölgesinde iseniz o bölgedeki en yakın okula öğrencinin kaydı çıkmış oluyor. Çocuğunuzun Kaydının Hangi Okula Çıktığını Nasıl Öğrenebilirsiniz? Çocuğunuzun kaydının hangi okula çıktığını E-okul aracılığıyla öğrenebilirsiniz.E-Okul kayıt sonuçları sorgulama Milli Eğitim Bakanlığı MEB E okul kayıt sonuçları online MEB sitesi üzerinden sorgulanmaktadır. E okul ilkokul, E okul ortaokul, E okul lise kayıt sonuçları sorgulama işlemleri E-Okul sistemi üzerinden yapılabileceği gibi, MEB’in sitesinde açılacak kayıt sonuç sayfasından da sorgulama işlemi yapılabilecektir..

Okul kayıt sistemi ile merak edilenler! e-Kayıt nasıl olacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı e-kayıt uygulamasıyla ilgilisıkça sorulan soruları ve cevaplarını yayınladı. Bakanlığın yayınladığı belgede Hangi yaş grubundaki çocuklar birinci sınıfa kayıt edilecek?

Kayıt ve nakillerde adres kontrolü olacak mı?

Kaydı hiçbir okulda gözükmeyen çocukların velileri hangi işlemi yapacak?

Kesin kayıt için hangi işlem yapılacaktır?

Artık öğrencilerin kayıtları elektronik ortamda nüfusa dayalı sistemle otomatikolarak yapılmış oluyor. Yani hangi kayıt bölgesinde isenin o bölgedeki en yakın okula öğrencinin kaydı çıkmış oluyor..

Abone Ol:

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ümit Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ümit
Ziyaretçi
ümit

ben hala siteye giremedim.1.sınıf kayıt sorgulamak için