Bahçeşehir Koleji bursluluk sınav tarihi 2020 ne zaman?

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi 2020 ile ilgili resmi bir açıklama sosyal medya hesapları üzerinden geldi. Her sene gerçekleştirdiği bursluluk sınavı ile öğrencilere çeşitli miktarlarda burs sağlayan Bahçeşehir Koleji 2020 bursluluk sınav tarihi açıklandı.

2019 bursluluk sınavını Şubat ayı içerisinde yapan Bahçeşehir Koleji, 2020 bursluluk sınavını ilkokul ve ortaokul için 22 Şubat 2020 tarihinde, Lise okula kabul sınavını ise 29 Şubat 2020 tarihinde yapacak.

Kaliteli eğitimi Türkiye’de daha fazla çocuğa ulaştırmak misyonuyla yola çıkan ve bugün Türkiye’nin 56 ilinde bulunan 125 kampüsünde 75 bini aşkın öğrenciye eğitim veren Bahçeşehir Koleji, uyguladığı eğitim modelleriyle geleceğin dünyasında fark yaratacak bir nesil yetiştiriyor. Farklı disiplinlerin bir arada kullanılabilmesi için gerekli becerileri kazandıran STEM eğitiminin Türkiye’deki öncülüğünü yapan Bahçeşehir Koleji, tüm kademelerinde uyguladığı STEM+A eğitiminin yanı sıra Çift Dilli Eğitim, Master 6, Master Junior, Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Kodlama ve Robotik gibi eğitim model ve uygulamalarıyla öğrencilerin bireysel öğrenme stillerine ve çok yönlü gelişimlerine uygun bir eğitim veriyor


avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir