9.sınıf matematik 2.dönem 1.yazılı soruları (Arşiv)

9.sınıf Matematik 2.dönem 1.yazılı soruları, Matematik 9.sınıf 2.dönem 1.yazılı soru ve cevap anahtarı

9.sınıf Matematik dersinde bir dönem içerisinde  en az 3 yazılı sınav yapıldığını biliyorsunuz. Özellikle 1.dönem Matematik yazılı sınavlarından düşük not alan öğrencilerin bu dönem daha titiz çalışmaları gerekiyor.

9.sınıf Matematik dersinde başarılı olmak için her iki dönemin puan ortalaması en az 50 olmalı veya yıl sonu başarı puanınız 50 üzerinde olmalı. Yani sizin Matematik dersinden geçmeniz için dönem ortalamanız 50 ve üzerinde olmalı.

2.dönem 9.sınıf Matematik yazılı sınavlarında başarılı olmak için titiz bir çalışma ve tekrarlar gerekir. Çıkmış 9.sınıf Matematik 2.dönem 1.yazılı sorularını çözmeniz sizin bu derste başarılı olmanızı sağlayacak.

Matematik 9.sınıf 2.dönem 1.yazılı soruları için sitemizde bir arşiv oluşturduk. Sizde 2.dönem 9.sınıf Matematik 1.yazılı soruları arşivimizdeki soruları çözerek sorulacak soru kalıpları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

9.sınıf Matematik 2.dönem 1.yazılı sınavına hazırlık soruları arşivimiz her eğitim öğretim yılında ve döneminde yenilenmekte arşiv yeni 9.sınıf Matematik 2.dönem 1.yazılı örnekleri ile zenginleştirilmektedir.

9.sınıf Matematik 2.dönem 1.yazılı soruları arşivimiz öğretmenler için bir kaynak, öğrenciler için 9.sınıf 2.dönem Matematik yazılısına hazırlık soru örnekleri sunmaktadır.

9.sınıf 2.dönem 1.yazılı soruları arşivimize ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

9.Sınıf Matematik 2.dönem 1.yazılı soruları için tıklayınız

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 3 = 1

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.