4. sınıf fen teknoloji kuvvet ve hareket testi çöz 1

sorubak test çöz, interaktif test çöz, online test çöz, indirmesiz test çöz

4. Sınıf fen ve teknoloji dersinin 2. teması kuvvet ve hareket temasıdır. Bu temada genel olarak öğrencilerden kuvvetin tanımı, kuvvetin etkileri, Kuvvetin, cisimlerin hareket ve şekillerini değiştirmesi, Mıknatısın ne olduğunu ve kutupları, Mıknatısın etki ettiği maddeleri , Mıknatısların günlük yaşamdaki kullanım alanları,  Maddenin hâlleri gibi kazanımları kavramaları beklenir.

Kuvvet ve hareket temasını kavramanın en etkili yollarından biri de kuşkusuz test çözmektir. Sizler için hazırlamış olduğumuz 4. sınıf fen teknoloji kuvvet ve hareket testi çözerek   bu temada istediğiniz başarıyı yakalayacaksınız.

4. sınıf kuvvet ve hareket testleri çözmek için aşağıda verdiğimiz linklere tıklayınız. 4. sınıf fen teknoloji yazılı sınavına hazırlanıyorsanız bu sayfamızı ziyaret ediniz. >>>> 4.Sınıf Fen Teknoloji Testleri Çöz

Lütfen Dikkat! 4. sınıf fen teknoloji kuvvet ve hareket testi çözerken sizlerden  bir parola veya kullanıcı adı istediyse aşağıdaki kullanıcı adı ve parolayı kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:  Sorubak_Com     Paralo:  sorubak.com

 4. Sınıf  Kuvvet ve Hareket Testleri Çöz (2 Adet)

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.