Eğitimde Öncü Adres

12.sınıf Türk edebiyatı 2.dönem 1.yazılı soruları (Arşiv)

12.sınıf Türk Edebiyatı 2.dönem 1.yazılı soruları, Türk Edebiyatı 12.sınıf 2.dönem 1.yazılı soru ve cevap anahtarı

12.sınıf Türk Edebiyatı dersinde bir dönem içerisinde  en az 3 yazılı sınav yapıldığını biliyorsunuz. Özellikle 1.dönem Türk Edebiyatı yazılı sınavlarından düşük not alan öğrencilerin bu dönem daha titiz çalışmaları gerekiyor.

12.sınıf Türk Edebiyatı dersinde başarılı olmak için her iki dönemin puan ortalaması en az 50 olmalı veya yıl sonu başarı puanınız 50 üzerinde olmalı. Yani sizin Türk Edebiyatı dersinden geçmeniz için dönem ortalamanız 50 ve üzerinde olmalı.

2.dönem 12.sınıf Türk Edebiyatı yazılı sınavlarında başarılı olmak için titiz bir çalışma ve tekrarlar gerekir. Çıkmış 12.sınıf Türk Edebiyatı 2.dönem 1.yazılı sorularını çözmeniz sizin bu derste başarılı olmanızı sağlayacak.

Türk Edebiyatı 12.sınıf 2.dönem 1.yazılı soruları için sitemizde bir arşiv oluşturduk. Sizde 2.dönem 12.sınıf Türk Edebiyatı 1.yazılı soruları arşivimizdeki soruları çözerek sorulacak soru kalıpları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

12.sınıf Türk Edebiyatı 2.dönem 1.yazılı sınavına hazırlık sorauları arşivimiz her eğitim öğretim yılında ve döneminde yenilenmekte arşiv yeni 12.sınıf Türk Edebiyatı 2.dönem 1.yazılı örnekleri ile zenginleştirilmektedir.

12.sınıf Türk Edebiyatı 2.dönem 1.yazılı soruları arşivimiz öğretmenler için bir kaynak, öğrenciler için 12.sınıf 2.dönem Türk Edebiyatı yazılısına hazırlık soru örnekleri sunmaktadır.

12.sınıf 2.dönem 1.yazılı soruları arşivimize ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

12.Sınıf Türk Edebiyatı 2.dönem 1.yazılı soruları için tıklayınız

Abone Ol:

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.