Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
0282 726 85 55
0282 726 79 92
Adres İstasyon Mah. Cengiz Toplel Cad. Çerkekzöy/TEKİRDAĞ
MEB logo Tekirdağ / Çerkezköy
Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi

http://hfzal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 180
Taban Puanı ---
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Taban Puanı 456.9494 -
2016 Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Taban Puanı
431.3898 12.8900

VİZYON : İstiyoruz ki, Öğrencilerimiz ve çalışanlarımız H.F.Z Anadolu Lisesinde bulunmaktan mutlu olsun. İstiyoruz ki, H.F.Z Anadolu Lisesi olmak bir ayrıcalık olsun. İstiyoruz ki, Eğitim - Öğretim öğretmen ve öğrencilerin birlikte kendilerini geliştirdikleri bir süreç olsun. İstiyoruz ki, Okulumuz yenilenerek gelişsin, çevreye destek ve öncü olsun. İstiyoruz ki, Okulumuz alanında her gün daha iyi ve en iyi olsun.

MİSYON : H.F.Z. Anadolu Lisesi olarak; Atatürk´ ün göstermiş olduğu yolda, bilimsel ve çağdaş eğitim-öğretim ile öğrencilerimizin bireysel özelliklerine göre gelişmelerini sağlamak, böylece topluma yararlı birer birey olarak yetişmeleri için varız. İlkelerimiz... İlkelerimiz; bizi, öğrencilerimizi, velileri ve okulumuzun içinde bulunduğu toplumu yönlendirir. İnandığımız İlkeler... İnanıyoruz ki, Bilimsel ve laik olmak çağdaş olmanın gereğidir. İnanıyoruz ki, Her öğrenci kendine özgüdür, biriciktir..Farklılık özelliktir, bu nedenle, bireysel özelliklerine göre öğrenebilir ve eğitilebilir. İnanıyoruz ki, Eğitim ve öğretimde sonuç değil süreç önemlidir. İnanıyoruz ki, Kurum olarak varlık nedenimiz, öğrenci-veli, çalışan ve çevrenin beklentilerine yanıt vermektir. İnanıyoruz ki, Kaynakları verimli kullanarak, yenilenerek gelişmek ve etkin olmak temel amaç olmalıdır

  • Öğretmen : 50
  • Öğrenci : 712
  • Derslik : 30
  • BT Sınıfı : 2
  • Kütüphane : 1
  • Fen Labaratuarı: 4
  • Konferans Salonu : 1

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0282 726 85 55
Okulun Faxı: 0282 726 79 92
Okulun Adresi: İstasyon Mah. Cengiz Toplel Cad. Çerkekzöy/TEKİRDAĞ

Bu okula 9 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Tekirdağ Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi yorumları, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi nerede?, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi formaları, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi adresi, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi başarıları, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Tekirdağ, Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi

google+ google+ google+