Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi
 • Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 26
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı 238
Okulun Taban Puanı 403.9901
Güncel Yüzdelik Dilimi 12.03
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

İSTATİSTİKİ BİLGİLERİ
Okulun Son Üç Yıllık Taban Puanı
Yüzdelik Dilim Bilgisi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 403.9901 12.03
2018 - -
2017 456.9494 -
VİZYON : İstiyoruz ki, Öğrencilerimiz ve çalışanlarımız H.F.Z Anadolu Lisesinde bulunmaktan mutlu olsun. İstiyoruz ki, H.F.Z Anadolu Lisesi olmak bir ayrıcalık olsun. İstiyoruz ki, Eğitim - Öğretim öğretmen ve öğrencilerin birlikte kendilerini geliştirdikleri bir süreç olsun. İstiyoruz ki, Okulumuz yenilenerek gelişsin, çevreye destek ve öncü olsun. İstiyoruz ki, Okulumuz alanında her gün daha iyi ve en iyi olsun.

MİSYON : H.F.Z. Anadolu Lisesi olarak; Atatürk´ ün göstermiş olduğu yolda, bilimsel ve çağdaş eğitim-öğretim ile öğrencilerimizin bireysel özelliklerine göre gelişmelerini sağlamak, böylece topluma yararlı birer birey olarak yetişmeleri için varız. İlkelerimiz... İlkelerimiz; bizi, öğrencilerimizi, velileri ve okulumuzun içinde bulunduğu toplumu yönlendirir. İnandığımız İlkeler... İnanıyoruz ki, Bilimsel ve laik olmak çağdaş olmanın gereğidir. İnanıyoruz ki, Her öğrenci kendine özgüdür, biriciktir..Farklılık özelliktir, bu nedenle, bireysel özelliklerine göre öğrenebilir ve eğitilebilir. İnanıyoruz ki, Eğitim ve öğretimde sonuç değil süreç önemlidir. İnanıyoruz ki, Kurum olarak varlık nedenimiz, öğrenci-veli, çalışan ve çevrenin beklentilerine yanıt vermektir. İnanıyoruz ki, Kaynakları verimli kullanarak, yenilenerek gelişmek ve etkin olmak temel amaç olmalıdır

 • Öğretmen : 50
 • Öğrenci : 712
 • Derslik : 30
 • BT Sınıfı : 2
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 4
 • Konferans Salonu : 1
Adres

İstasyon Mah. Cengiz Toplel Cad. Çerkekzöy/TEKİRDAĞ

Telefon

0282 726 85 55

Fax

0282 726 79 92

web

http://hfzal.meb.k12.tr

Bu okula 26 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar

 • 0
 • Yorum

Malkara Anadolu Lisesi

Tekirdağ Malkara

Malkara Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bu sayfada yer alan Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi yorumları okuayabilir, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize [email protected] adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız