Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
0 282 293 35 70
0282 293 35 68
Adres Hürriyet Mahallesi Öğretmenler Cd 59100/ TEKİRDAĞ
MEB logo Tekirdağ / Süleymanpaşa
Namık Kemal Lisesi

http://nkl.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 240
Taban Puanı 341.4816
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Namık Kemal Lisesi Tekirdağ ili Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Namık Kemal Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Namık Kemal Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Namık Kemal Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Namık Kemal Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Namık Kemal Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Namık Kemal Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Namık Kemal Lisesi Taban Puanı 341.4816 -
2017 Namık Kemal Lisesi Taban Puanı 443.9857 18.6100
2016 Namık Kemal Lisesi Taban Puanı
424.8282 14.4300

Tekirdağ Namık Kemal Lisesi Mevcut binamızda 40 derslik dışında iki fizik laboratuvar, bir kimya laboratuvarı, bir biyoloji laboratuvarı, iki bilgisayar laboratuvarı, iki resim atölyesi, iki ses yalıtımlı müzik odası, kütüphane, jimnastik salonu, konferans salonu, sunu odaları bulunmaktadır. Ayrıca binamızda asansör, jeneratör, su ve elektrik sensorları, tüm sınıflarda internet bağlantısı ve projeksiyon bulunmaktadır. Bölüm odaları ile öğrenciler soru çözme ve kaynak imkanına sahipken okul bahçesinde basketbol ve voleybol sahaları ile spor yapma imkanları sunulmaktadır.

Okulumuz 130 yıldır varlığını sürdürürken verdiği kaliteli eğitimle ülkesini, milletini seven onu yüceltmeye çalışan özgüveni yüksek, karakteri sağlam yirmi binin üzerinde mezun vermiştir. Bundan sonra da Namık Kemal Lisesi olarak aynı azim ve kararlılıkla faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir..

VİZYON : Türk Milletini Çağdaş uygarlığın yapıcı, yaratıcı ve seçkin ortağı yapabilecek nitelikte nesiller yetiştirmektir.

MİSYON : Dünü değerli bugünü anlamlı,yarını yaşanılır kılma felsefesini benimsemiş bireyler yetiştirmektir.

BAŞARILAR :

Namık Kemal Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Namık Kemal Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Namık Kemal Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Namık Kemal Lisesi'nin başarılarını, Namık Kemal Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 282 293 35 70
Okulun Faxı: 0282 293 35 68
Okulun Adresi: Hürriyet Mahallesi Öğretmenler Cd 59100/ TEKİRDAĞ

Bu okula 20 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Tekirdağ Namık Kemal Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Namık Kemal Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Namık Kemal Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Namık Kemal Lisesi taban puanı 2019 , Namık Kemal Lisesi yüzdelik dilimi, Namık Kemal Lisesi yorumları, Namık Kemal Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Namık Kemal Lisesi nerede?, Namık Kemal Lisesi üniversite başarısı, Namık Kemal Lisesi formaları, Namık Kemal Lisesi adresi, Namık Kemal Lisesi başarıları, Namık Kemal Lisesi Tekirdağ, Süleymanpaşa Namık Kemal Lisesi

google+ google+ google+