Yayın Hakkı Notu

Bu sitede yer alan dosyaların bir kısmı doğrudan ziyaretçilerimizin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer dosyalar ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

Sorubak Test Çöz bölümümüzde yer alan soruların bir kısmı Mİlli Eğitim Bakanlığına telif ücreti ödenerek yayımlanmış, bir kısmı ise özel olarak ücret karşılığında yazdırılmış, telif hakkı sorubak.com sitesine aittir. Bu alanda kullanılan sorular içerisinde size ait olduğunu tespit ettiğiniz soruları bize bildirdiğinizde ilgili içerik en geç 24 saat içerisinde ilgili soruyu sistemde kaldırıyoruz.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz. Sorubak.Com 'da yer alan içerik ve dökümanların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler dosya ve içeriklerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

Sorubak.Com 'a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu ziyaretçilerin Sorubak.Com 'da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Sorubak.com sitemizin içerisinde yer alan Ders Notları bölümümüz ve İçerik Arşivimiz bölümümüzde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Sorubak.com da yer alana ve telif hakkı ihlaline neden olana bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

Sorubak.Com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Sorubak.Com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Başka sitelerde yayınlanan içeriklerimiz için "Bu İçerik tüm hakları yazarı Sorubak.Com'a aittir ve içerik, yazarı tarafından Sorubak.Com Sitesi (https://www.sorubak.com) içerisinde yayınlanmıştır" ibaresinin eklenmesi zorunludur.

Sorubak.Com
İletişim için:

sorubak2013@yahoo.com.tr

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun" Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız...


İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Online Telif Hakkı İhlali Bildirebilirsiniz

resim

GÜNCEL SORULAR VE CEVAPLAR

Sürekli güncellenen içeriği ile kendini daima yeni tutabilen sınav siteniz sorubak.com
resim

EN GÜNCEL EĞİTİM HABERLERİ

Eğitim alanında ki en güncel haberlere anında erişim sağlayabilirsiniz.
resim

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Web sitemizde yer alan içeriklere kolay ulaşabilmeniz için arayüzü özenle tasarladık.
resim

GÜNCEL SORULAR VE CEVAPLAR

Sorubak.com olarak tüm sınavlar hakkında detaylı bilgileri web sitemize özenle ekliyoruz.