Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0282 717 33 66
0282 717 33 66
Adres Atatürk Mahallesi İstiklal Caddesi No88 Kapaklı/TEKİRDAĞ
MEB logo Tekirdağ / Kapaklı
Kapaklı Anadolu Lisesi

http://kanal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kapaklı Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kapaklı Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Kapaklı Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Kapaklı Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Kapaklı Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kapaklı Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kapaklı Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Kapaklı Anadolu Lisesi Taban Puanı 367.2587 -
2016 Kapaklı Anadolu Lisesi Taban Puanı
306.4658 47.2200

Kapaklı Anadolu Lisesi yeni binasında hizmet vermekte olup Yabancı Dil sınıfı seçeneği de mevcuttur.

VİZYON : Sunduğu Eğitim ve Öğretim kalitesiyle ülkemize ve dünyaya yön verebilecek lider bireylerin yetiştiği kurum olmak.

MİSYON : Atatürkçü düşünce ışığında vatanını seven, tarihini bilen, milli kültürüne sahip çıkan, teknolojiyi takip edip kullanabilen, bilimsel çalışmalara önem veren, doğayı ve çevreyi koruyan, sanatı ve sanatçıyı seven, spor yapan, evrensel barışa inanan, hukukun üstünlüğünü bilen, okumayı ve araştırmayı seven, eleştiriye açık, demokratik, hoşgörülü, bireyler yetiştirmek.
 • Öğretmen : 29
 • Rehber Öğretmen : 1
 • Öğrenci : 501
 • Resim Sınıfı : 1
 • Müzik Sınıfı : 1
 • Derslik : 24
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 2
 • Konferans Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : Tam Gün
 • Kantin: 1
 • Revir : 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:20-15:35
 • Bağlantı : ADSL (4 Mbit)
 • Yabancı Dil : İngilizce ve Almanca
 • Isınma : Doğal Gaz
 • Servis : Özel servislerle taşıma yapılmaktadır.
09-08-2017

Kapaklı Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kapaklı Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kapaklı Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kapaklı Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Kapaklı Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0282 717 33 66
Okulun Faxı: 0282 717 33 66
Okulun Adresi: Atatürk Mahallesi İstiklal Caddesi No88 Kapaklı/TEKİRDAĞ

Bu okula 18 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Tekirdağ Kapaklı Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kapaklı Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kapaklı Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kapaklı Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Kapaklı Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Kapaklı Anadolu Lisesi yorumları, Kapaklı Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kapaklı Anadolu Lisesi nerede?, Kapaklı Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Kapaklı Anadolu Lisesi formaları, Kapaklı Anadolu Lisesi adresi, Kapaklı Anadolu Lisesi başarıları, Kapaklı Anadolu Lisesi Tekirdağ, Kapaklı Kapaklı Anadolu Lisesi

google+ google+ google+