Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
03223287676
03223287677
Adres Çamlıbel Mah. Zambak Sokak No17 Yüreğir/ADANA
MEB logo Adana / Yüreğir
Çamlıbel Anadolu Lisesi

http://camlibelanadolulisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Çamlıbel Anadolu Lisesi Adana ili Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Çamlıbel Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Çamlıbel Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Çamlıbel Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Çamlıbel Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Çamlıbel Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Çamlıbel Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Çamlıbel Anadolu Lisesi Taban Puanı 110.8324 -
2016 Çamlıbel Anadolu Lisesi Taban Puanı
47.5291 98.7500

Adana ili Yüreğir ilçesi, Çamlıbel Mahallesi, Zambak Caddesi Numara 17 da Çamlıbel Anadolu Lisesi olarak 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında halkımızın hizmete açılmış olup; fiziki özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

  • Öğretmen : 25
  • Öğrenci : 398
  • Derslik : 32
  • BT Sınıfı : 2
  • Fen Labaratuarı: 5
  • Saatler : Ders Başlama: 08:30 Ders Bitiş : 15:40
  • Ulaşım : Tem Kozan( Batı) kavşağından E5 Bağlantı yolu ile 5 dakikalık mesafede olup ; şehir içinden 165 nolu Belediye otobüsü ile okulumuzun kapısına kadar ulaşım sağlanabilmektedir.
VİZYON : Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile Türkiyenin önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.

MİSYON : Atatürkçü düşüncenin ışığı altında; kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı gençler yetiştirmek.

BAŞARILAR : Bugün atacağımız adımların gelecekteki okulun sahip olacağı başarılarını ya da başarısızlıkları oluşturacağını çok iyi bilmekteyiz. Şimdiden ortaya koyacağımız vizyon, misyon, değer ve ilkelerimiz ve de stratejik amaçlarımız, gelecekteki Çamlıbel Anadolu Lisesinin yüzünü ak edecektir.

Çamlıbel Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Çamlıbel Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Çamlıbel Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Çamlıbel Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Çamlıbel Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 03223287676
Okulun Faxı: 03223287677
Okulun Adresi: Çamlıbel Mah. Zambak Sokak No17 Yüreğir/ADANA

Bu okula 4 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Adana Çamlıbel Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Çamlıbel Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Çamlıbel Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Çamlıbel Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Çamlıbel Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Çamlıbel Anadolu Lisesi yorumları, Çamlıbel Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Çamlıbel Anadolu Lisesi nerede?, Çamlıbel Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Çamlıbel Anadolu Lisesi formaları, Çamlıbel Anadolu Lisesi adresi, Çamlıbel Anadolu Lisesi başarıları, Çamlıbel Anadolu Lisesi Adana, Yüreğir Çamlıbel Anadolu Lisesi

google+ google+ google+