Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
03225158338
03225158339
Adres tufanpaşa mh. saimbeyli caddesi no80 kozan/Adana
MEB logo Adana / Kozan
Kozan Anadolu Lisesi

http://kozananadolulisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kozan Anadolu Lisesi Adana ili Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kozan Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Kozan Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Kozan Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Kozan Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kozan Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kozan Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Kozan Anadolu Lisesi Taban Puanı 353.5763 -
2016 Kozan Anadolu Lisesi Taban Puanı
307.6800 46.8100

Kozan Lisesi bugün iki ana bina bir çok amaçlı salon bir yemekhane ve 20 derslikten oluşan büyük bir eğitim kurumu olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kozan Anadolu Lisesi bünyesinde 1966 yılında kozan ve çevresinde toplana arkeolojik etnografik eserlerin bulunduğu birde müze barındırmaktadır.

  • Öğretmen Sayısı : 40
  • Öğrenci Sayısı : 619
  • Öğretim Şekli : normal öğretim
  • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:30- 15:30
  • Derslik Sayısı : 25
  • Fen Laboratuarı Sayısı : 1

VİZYON Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş, dinamik, özgür düşünen, kendine güvenen, sorumluluk sahibi gençler yetiştirmek; eğitim-öğretim ve araştırma-geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra topluma hizmet etmek; katılıma, paylaşıma ve takım çalışmasına dayalı kurum kültürü ile bilim dünyasına hizmet etmektir...

MİSYON Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş, dinamik, özgür düşünen, kendine güvenen, sorumluluk sahibi gençler yetiştirmek; eğitim-öğretim ve araştırma-geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra topluma hizmet etmek; katılıma, paylaşıma ve takım çalışmasına dayalı kurum kültürü ile bilim dünyasına hizmet etmektir

BAŞARILAR okulumuz kozan lisesi olarak köklü başarılı bir geçmişe sahiptir.

Kozan Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kozan Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kozan Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kozan Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Kozan Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 03225158338
Okulun Faxı: 03225158339
Okulun Adresi: tufanpaşa mh. saimbeyli caddesi no80 kozan/Adana

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Adana Kozan Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kozan Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kozan Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kozan Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Kozan Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Kozan Anadolu Lisesi yorumları, Kozan Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kozan Anadolu Lisesi nerede?, Kozan Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Kozan Anadolu Lisesi formaları, Kozan Anadolu Lisesi adresi, Kozan Anadolu Lisesi başarıları, Kozan Anadolu Lisesi Adana, Kozan Kozan Anadolu Lisesi

google+ google+ google+