Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0-322-248 35 11
0322248 86 11
Huzurevleri Mahallesi 77049 Sokak No 6 Çukurova / ADANA
MEB logo Adana / Çukurova
Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

http://cukurovaanadolulisesi.meb.k12.tr
Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Adana/Çukurova
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Adana ili Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alan bir okuldur. Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin gelecek yıl yerel yerleştirme ile öğrenci almaya devam edip etmeyeceği MEB tarafından sınav öncesi yayımlanacak olan LGS başvuru kılavuzunda belli olacak

Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı 397.1941 -
2016 Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı
347.7456 -

2002/2003 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan okulumuz Seyhan Çukurova Lisesi Kuzey Adana olarak ta tabir edilen ve 1990lı yılardan sonra hızlı bir gelişim gösteren Huzurevleri Mahallesinin içinde kurulmuştur. Metro, A.Türkeş Bulvarı,80. yıl Bulvarı, gibi geniş arterler sayesinde Adananın her yerine ulaşım açısından kolay bir yerde bulunması, mahalle içinde bulunduğundan gürültü ve başka olumsuz faktörlerden uzak olması gibi olumlu etmenler sayesinde okulumuzun adını her geçen gün Adanada daha sık ve olumlu anlamda anılır hale getirmiştir. 2013 yılında Anadolu Lisesine dönüşen okulumuzun adı da Çukurova Anadolu Lisesi olmuştur. Her yıl geleneksel olarak Adana Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu Liseler arası tiyatro şenliğine katılan okulumuzun tiyatro gösterileri öğrencilerimiz ve veliler tarafından zevkle izlenmektedir.

Vizyon " Çağdaş gelişmeler ışığında tercih edilen, model ve lider bir eğitim kurumu olmaktır."

Misyon "Okul çevresine ve öğrencilerimize güvenli bir ortamda çağdaş nitelikli bir eğitim vererek onları hayata hazırlamaktır."

Başarılar Okulumuzun çeşitli bilimsel yarışmalarda ve sportif faaliyetlerde bir çok başarısı vardır.

  • Öğretmen :64
  • Öğrenci :758
  • Derslik :25
  • Kütüphane :1
  • Fen Labaratuarı :2
  • Konferans Salonu :1
  • Saatler 8:20-15:30
  • Ulaşım Metro ve Özel Halk Otobüsleri(7-A ve 7-B Sümerbank Siteleri),Belediye Otobüsleri,İtimat 4 ve 8 numaralı dolmuşlar.

Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 9 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Adana Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi yorumları, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi nerede?, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi formaları, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi adresi, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi başarıları, Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Adana, Çukurova Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

google+ google+ google+

)