Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
0 312 785 12 14
0 312 785 58 34
Adres Hacıbey Mahallesi Kültür Sokak No1 06920 Nallıhan/ ANKARA
MEB logo Ankara / Nallıhan
Bilal Güngör Fen Lisesi

http://nallihanbgfl.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 276.0937
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Bilal Güngör Fen Lisesi Ankara ili Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Bilal Güngör Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Bilal Güngör Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Bilal Güngör Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Bilal Güngör Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Bilal Güngör Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Bilal Güngör Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Bilal Güngör Fen Lisesi Taban Puanı 276.0937 -
2017 Bilal Güngör Fen Lisesi Taban Puanı 322.1948 -
2016 Bilal Güngör Fen Lisesi Taban Puanı
319.0939 43.1000

Bilal Güngör Fen Lisesi 1999 yılında Kız Meslek Lisesi olarak yapılan, fakat Kız Meslek Lisesinin Şehit Ömer Boztepe Çok Programlı Lisesi bünyesine alınmasıyla boşta kalan binada 2005-2006 eğitim-öğretim yılında, 31.08.2005 tarihinde Nallıhan Anadolu Öğretmen Lisesi adıyla hizmete açılmıştır.

2018 yılında Bilal Güngör Fen Lisesine dönüştürülmüştür.

 • Öğretmen :19
 • Öğrenci :311
 • Derslik :18
 • Resim Sınıfı :1
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :2
 • Fen Labaratuarı :2
 • Konferans Salonu :1
 • Atölye-İşlik :1
 • Öğretim Şekli :Normal
 • Kantin :1
 • Bahçe :1
 • Saatler 8:30-16:20
 • Isınma Katı Yakıt
 • Bağlantı ADSL (1 Mbit)
 • Yabancı Dil İngilizce hazırlık programı uygulanmaktadır.
 • Pansiyon Bilgileri Kurumumuza bağlı kız öğrenci pansiyonu bulunmaktadır. Erkek öğrenciler Şehit Vural Arıcı Anadolu Lisesi´ne bağlı pansiyonda kalmaktadır.
 • Ulaşım Okulumuza ulaşım ilçe merkezinden yürüme mesafesindedir. İlçemize ulaşım için Ankara´dan Eskişehir´den ve Bolu´dan günlük araçlar mevcuttur.
 • Servis Bilgisi
 • Yerleşim Yeri Okulumuz Ankara Nallıhan ilçesinde bulunmaktadır.
Okulumuz erkek öğrencileri, Şehit Vural Arıcı Erkek pansiyonunda, kız öğrencilerimiz ise kurumumuza bağlı kız pansiyonumuzda kalmaktadır. Her iki pansiyonda da yeterli kontenjan mevcuttur.

Okulumuz ilçe merkezine 2 km uzaklıkta olup il merkezine 160 km uzaklıktadır.Okulumuza ulaşım ilçe merkezinden yürüme mesafesindedir. İlçemize ulaşım için Ankara´dan Eskişehir´den ve Bolu´dan günlük araçlar mevcuttur.

Bilal Güngör Fen Lisesi Bilal Güngör Fen Lisesi Bilal Güngör Fen Lisesi Bilal Güngör Fen Lisesi Bilal Güngör Fen Lisesi Bilal Güngör Fen Lisesi

Bilal Güngör Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Bilal Güngör Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Bilal Güngör Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Bilal Güngör Fen Lisesi'nin başarılarını, Bilal Güngör Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 312 785 12 14
Okulun Faxı: 0 312 785 58 34
Okulun Adresi: Hacıbey Mahallesi Kültür Sokak No1 06920 Nallıhan/ ANKARA

Bu okula 25 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Ankara Bilal Güngör Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Bilal Güngör Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Bilal Güngör Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Bilal Güngör Fen Lisesi taban puanı 2019 , Bilal Güngör Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Bilal Güngör Fen Lisesi yorumları, Bilal Güngör Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Bilal Güngör Fen Lisesi nerede?, Bilal Güngör Fen Lisesi üniversite başarısı, Bilal Güngör Fen Lisesi formaları, Bilal Güngör Fen Lisesi adresi, Bilal Güngör Fen Lisesi başarıları, Bilal Güngör Fen Lisesi Ankara, Nallıhan Bilal Güngör Fen Lisesi

google+ google+ google+