Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi

Ankara / Güdül

Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
 • Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
  Ekle
 • 178
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 331.6468
Yüzdelik Dilimi 18.33
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi bir Proje Okuludur.

Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi Ankara ili Güdül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 331.6468 18.33
2020 376.4948 12.66
2019 389.2668 15.24
2018 261.8843 34.21
2017 452.4298 15.71
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
90
2020
102
2019
90
2018
150
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi 2007-2008 yılında Anadolu Öğretmen Lisesi olarak Eğitim Öğretim Hayatına giren okulumuz Güdül Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi; 2014-2015 eğitim öğretim yılında Fen Lisesi'ne dönüştürülmüştür.

300 öğrenci kapasiteli pansiyonuyla okulumuza Türkiyemizin her ilinden Öğrenci gelmektedir. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin, ülkemize en iyi şekilde hizmet etmenin bilinciyle öğrenci veli ve öğretmen işbirliği çerçevesinde örnek bir eğitim modeli olarak Güdül İlçesinin konukseverliğiyle, yardımseverliğiyle eğitim öğretime devam etmekteyiz.

Okul Tanıtım Videosunu İzleyin
2018 YKS BAŞARIMIZ %65´TİR. TÜRKİYE 2000. VE 5000. BİRER ÖĞRENCİMİZ BİR ADET TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİMİZ VE İLK 50000´DE 13 ÖĞRENCİMİZ BULUNMAKTADIR.

Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
 • Ankara
  İl
 • Güdül
  İlçe
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
 • Ankara
  İl
 • Güdül
  İlçe
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
 • Ankara
  İl
 • Güdül
  İlçe
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi
 • Ankara
  İl
 • Güdül
  İlçe

Adres: Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi Güdül/ANKARA

Tel: 0312 728 00 22

Fax: 0312 728 00 17

web: http://hasanhuseyinakdedefenlisesi.meb.k12.tr

Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi ile ilgili 178 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Netizen]

Okul fen lisesi olarak geçiyor ama cidden tam fen lisesi değil(ingilizce dersi hariç).yani büyük ihtimalle okulun öğretmen kadrosu az olduğundan dolayıdır. Pansiyon ise bazı odaları küçük bazı odaları büyük. 9lardan baya ses gelebiliyor. Bazı üst kademeciler bazı 9ları ayağı olarak kullanıyor. Spor salonu yok maalesef belediye yapacağız filan diyor bakalım ne olucak. Spor malzemeleri ise yok resmen.Bir tane beden hocası geldi o iyiydi ama sonra gitti diye duydum. Başka beden hocası gelmiş. Sınavlar zor ama anlattıkları yerler kolay. Bazı derer izlenmiyor. Öğrencilere tek siz çalışın diyiliyor yani böyle öğrencilerle ders konusunda fazla ilgilenmiyorlar. AMA TEK SORUN ÖĞRETMENLERDE DEĞİL ÖĞRENCİNİN HOCANIN YAKASINA YAPIŞMASI lazım. Yoksa boşuna gelip gitmiş olursun. Arkadaş ortamı iyi. Herkese güvenipte sırlarınızı dökmeyin hemen her şey olabilir. Hatırladıklarım bu kadar inşallah yardımcı olmuşumdur.

2022-05-21 21:29
 
0
 
0
[10.Sınıf´lı HHAFL&a]

Okula Gelmek İsteyenler Bunu Okusun;
Okul fen lisesi diye geçtiğine bakmayın okulun bir meslek lisesinden farkı yok kendi şehrinizde bile bulunan sınavsız alan düz liseleri tercih etmeniz daha mantıklı çünkü okulda öyle sandığınız gibi ders falan işlendiğı dersten başımızı kaldıramıyoruz düşünceleri yok çünkü birkaç hoca dışında hocalar dersleri önemsemiyor okulda proje okulu olmasına rağmen proje okulunu destekler hiçbir faaliyet mevcut değil ayrıca hocalar sınav zamanları acımasız oluyor sanki birşey öğretmişlerde soruyarlar gibi sonrasında yurtlarımız var geldik geleli pek kalamadık ama yurt ortamı aşırı berbat ders çalışma için katiyen düzen ve denge yok bu ne kadar bizden beklensede başkaların yani hocaların desteģide önemli zaten sürekli alınan yoklamalardan tam anlamıyla bir ders programına uyamıyoruzku üst sınıfların zaten davranışları bile kötü bir şekilde belli oluyor yurt yemekleri ne kadar kötü yapılabiliyorsa o kadar kötü yapılıyor isteseler daha kötü yapamazlar o derece telefon toplanma olayı var diğer bütün okullar fen liseleri öğrenciler özgür olsun diye rahat bırakırlar birda saati saatine telefon veriyoruz çarşı izinleri var adından belli olarak sanki askerdeyiz gibi :) izinler zaten çok kısa arkadaşlarında birşey yapalım diyecen yok yapacak ortam çünkü resmen güdül dağ başı internetten resimlerine bakın isterseniz yok yani hiçbir aktivite 2 tane market var biri a101 biri bim bimde 1.5 km uzakta okula 1 tanede belediye parkında çik saha var küçük bu kadar hasan hüseyin akdede fen lisesini tercih etmek istiyorsanız sizin kararınız ama dediklerimi düşünerek tercih yapınız zaten gelincede görürsünüz birćok kişi gelince nakil alıyor kimse kalmıyor.

2022-04-13 14:13
 
0
 
0
[HHAFL 2021 Öğrencisi]

Arkadaşlar Okul Güzel Ve Zevkli Biryer Verilen Bütün Kötü Yorumlar Ön Yargı Okulumuz Gerek Öğretmenleri Gerekse Yönetimi Olarak Güzel Bir Yer Sadece İlk Geldiğiniz Zaman Biraz Yabancılık Çekebilirsiniz Üst Sınıflarla Mümkün Oldukça Konuşmazsanız Ve Eğer Eğitiminizi Önemsiyor ve Gerçek Aile Ortamı İstiyorsanız HHAFL tercih edin hepinizi bekleriz :) “okulumuz LGS puanı İle Alım Yapmaktadır”

2021-10-06 14:34
 
0
 
0
[hhafl aile üyesi ]

öncelike okul not ortalaması ile öğrenci almıyor yüzdelik diliminize göre alıyor. kötü yorum yapanların çoğu okulun eğitim için değil eğlence için gelen boşları .....

2021-07-10 15:32
 
0
 
0
Reklam
[Cevap verirseniz seviniri]

Tercihlerde bu okulu da secmek istiyorum fakat yorumlarda kimisi iyi kimisi kötü yorum atmış aydinlatirsaniz sevinirim

2021-07-05 19:37
 
0
 
0
[Berke]

95 not ortalamamla bu okula girebilirmiyim kontenjan ile

2021-06-21 19:35
 
0
 
0
[Borsa İstanbul Fen Lisesi]

Ben bu okulu kazanamadım ama tokat Reşadiye fen lisesini kazandım iyikide bu liseyi kazanmışim lise yks ağırlıklı mesela edebiyat dersinde Türkçe işliyoruz edebiyat konularını daha yeni 15 tatile 1 hafta kala işliyoruz siz düşüşün yurt 3 yıldızlı otel gibi bu sene yurdumuz yıkılacak yeniden yapılacak suanlik bize verilen yurtta kalıyoruz matematik öğretmenlerimiz hayla okuyor doktorasını yapıyorlar o kadar iyi Reşadiye ilçesi ise küçük bir ilçe ama her imkan var mesela kitab evi 2 katlı yurdun yanında her türlü kitaba ulaşabiliyorsunuz :)

2021-01-17 13:22
 
0
 
0
[Perotti1]

Okul fena değil ancak pansiyon dan ben memnun kalmadım. Odalarda nedense sizden büyük kişilerle kalıyorsunuz. Telefon kullanımına izin verilmiyor hafta içi. Okulun bulunduğu güdül ilçesi çok kısıtlı imkanlara sahip. Fen lisesi deyip inanmayın benim gibi. Öğretmenler kötü değil ama okul, pansiyon ve okulun bulunduğu bölge sıkıntılı.okulu düşünen arkadaşlar bir daha düşünmelerinde yarar var.

2020-10-31 14:09
 
0
 
0
[Hhafl]

Neden kendimizden büyük kişilerle kalıyoruz yurtta yani bi 9.sınıf ,bir 10.sınıf ve bir 11. Sınıf neden aynı oda arkadaşı 9 lar kendi arkadaşlarıyla 10 lar kendi arkadaşlarıyla 11 lerde kendi arkadaşlarıyla kalsın :(

2020-10-16 23:26
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 228

Ankara Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 272

Ankara Pursaklar Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 217

Atatürk Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 203

Ankara Cumhuriyet Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 828

Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 194

Gazi Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Sorular Cevaplar
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi kaç puan 2022 331.6468
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://hasanhuseyinakdedefenlisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız