Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0462 325 35 86
0462 325 40 32
Adres Değirmendere Mahallesi Denizhan Sokak No6 Merkez/TRABZON
MEB logo Trabzon / Ortahisar
Trabzon Gazi Anadolu Lisesi

http://trgazi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Trabzon Gazi Anadolu Lisesi Trabzon ili Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Trabzon Gazi Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Trabzon Gazi Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Trabzon Gazi Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Trabzon Gazi Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Trabzon Gazi Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Trabzon Gazi Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Trabzon Gazi Anadolu Lisesi Taban Puanı 453.7743 -
2016 Trabzon Gazi Anadolu Lisesi Taban Puanı
427.3445 13.8300

Okulumuzda 2014-2015 eğitim öğretim yılı itibariyle 684 öğrenci eğitim görmektedir. 2014-2015 eğitim-öğretim yılı sonunda okulumuz 4. mezunlarını verecektir.

Öğrenciler okulumuza genellikle servisle ulaşırlar. Okulumuz bünyesinde erkek öğrenci pansiyonu vardır. Okulumuz bünyesinde çalışan 5 yönetici, 1 memur, 3 hizmetli personel ve 1 kaloriferci mevcuttur.

Okulumuzda tüm branşlarda öğretmenlerimiz mevcuttur. Okulumuzda II. Yabancı dil olarak Almanca okutulmaktadır.
 1. Okul Tanıtım Videosunu İzle
Vizyon Bölgesinde en çok tercih edilen okul olabilmektir.

Misyon Değişime ve gelişime açık, tarihi, kültürel,milli ve manevi değerlerini önemseyen, gelişen rekabetçi dünyadaki bilim ve tekniği yakından takip eden ve kullanabilen, öz güvene sahip bireyler yetiştirmek .. Başarılar Cumhuriyet Bayramı Kompozisyon yarışması Trabzon 2. liği inserteditSil Cumhuriyet Bayramı Şiir Okuma Yarışması Trabzon 2. liği inserteditSil Trabzonun Fethiyle ilgili Kompozisyon Yarışmasında Trabzon 3. lüğü inserteditSil Trabzonun Kurtuluşuyla ilgili şiir yarışmasında Trabzon 1. liği inserteditSil İstiklal Marşı ve M.Akif Ersoyu Anma mektup yarışmasında Trabzon 1.liği inserteditSil Turizm haftasıyla ilgili şiir yarışmasında Trabzon 2. liği inserteditSil Hz. MuhammedS.A.Vin Hayatıyla ilgili kompozisyon yarışmasında Trabzon 3.lüğü

başarı
 • Öğretmen :45
 • Öğrenci :701
 • Derslik :24
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :2
 • Konferans Salonu :1
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Normal
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Bahçe :1
 • Saatler Ders Başlama Saati : 08:00 Ders Bitiş Saati : 15:20
 • Ulaşım Meydandan sadece 1 km uzaktayız. Yürüme mesafesi 10 dakikadır. Trabzon içinde tüm mahallelere öğrenci servisi vardır. Okulumuza dolmuşla gelinecekse Meydanda Taksim Karakolu karşısından Kaymaklı dolmuşuna binilerek okulumuz ulaşılabilir.
 1. 2015 Yılı Üniversite Başarısını İncele
 2. 2014 Yılı Üniversite Başarısını İncele

Trabzon Gazi Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Trabzon Gazi Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0462 325 35 86
Okulun Faxı: 0462 325 40 32
Okulun Adresi: Değirmendere Mahallesi Denizhan Sokak No6 Merkez/TRABZON

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Trabzon Trabzon Gazi Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Trabzon Gazi Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Trabzon Gazi Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Trabzon Gazi Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Trabzon Gazi Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi yorumları, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi nerede?, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi formaları, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi adresi, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi başarıları, Trabzon Gazi Anadolu Lisesi Trabzon, Ortahisar Trabzon Gazi Anadolu Lisesi

google+ google+ google+