Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0462 321 91 18
0462 326 22 18
Adres Gazipaşa Mahallesi Tavanlı Camii Karşısı Merkez Trabzon
MEB logo Trabzon / Ortahisar
88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi

http://88yilcal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Trabzon ili Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı 444.9768 -
2016 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı
416.7611 16.3300

VİZYON :İSTİYORUZ Kİ... 1.Okulumuzda Sevgi, Saygı ve Hoşgörü herkesin ortak değeri olsun. 2.Toplumsal yaşantımızın her alanında herkes hukukun üstünlüğüne inansın 3.Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. 4.Öğrenenler öğrendiklerini kendisi, ailesi, milleti ve tüm insanların yararı için kullansın. 5.Okulumuzda öğrenen ve öğretenler değişime ve gelişime açık olsun. 6.Okulumuzda çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. 7.Okulumuzda her bireyin eşit olduğunu tüm veli, öğrenen ve öğretenler bilsin. 8.Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

MİSYON : 1.Atatürk İlke ve İnkılâplarına, Anayasada ifadesini bulan Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, 2.Türk Milletinin millî, ahlaki, insani ve kültürel değerlerini benimseyen; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, 3.Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilen, 4.Sorumluluklarını bilen ve yerine getiren, 5.İnsan haklarına saygılı, haklarını bilen ve koruyan, 6.Hür ve bilimsel düşünme gücüne sahip, 7.Bireysel yeteneklerini ve öğrenme stillerini dikkate alarak öğrenen, bilgili, becerili ve özgüvenli olan, 8.Çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışı kazanan, 9.Türk Milletini çağdaş uygarlığın yapıcı, yaratıcı, saygın bir ortağı yapma gayreti olan bireyler olmalarını sağlamak için varız.

  • Öğretmen : 50
  • Öğrenci : 570
  • Derslik : 19
  • Kütüphane : 1
  • Fen Labaratuarı: 2
  • Konferans Salonu : 1
  • Öğretim Şekli : NORMAL
  • Saatler : 08.00-15.30

88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin başarılarını, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0462 321 91 18
Okulun Faxı: 0462 326 22 18
Okulun Adresi: Gazipaşa Mahallesi Tavanlı Camii Karşısı Merkez Trabzon

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Trabzon 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi yorumları, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi nerede?, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi üniversite başarısı, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi formaları, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi adresi, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi başarıları, 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Trabzon, Ortahisar 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi

google+ google+ google+