Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
04627465226
04627465226
Adres Orta Mahalle Zarha Mevkii Sürmene/TRABZON
MEB logo Trabzon / Sürmene
Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi

http://surmenehsyanadolu.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi Trabzon ili Sürmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi Taban Puanı 374.4534 -
2016 Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi Taban Puanı
307.3230 46.9300

Okulumuz 1993-1994 Eğitim-Öğretim yılında Sürmene İlçesi Yeniay Beldesi'nde 60 öğrenciyle Sürmene Anadolu Lisesi adıyla eğitim ve öğretime başlamıştır. Okulumuz bu tarihten sonra Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi adını almıştır. Okulumuz bünyesinde 20 derslik, 2 idare odası, 1 öğretmenler odası,1 rehberlik odası, 1 fizik laboratuarı, 1 kimya laboratuarı, 1 biyoloji laboratuarı, 1 kütüphane, 1 Bilişim Laboratuarı, 1 hizmetli odası, 1 Spor odası ile hizmet vermektedir.

Vizyon Okulumuzun "Türkiye çapında akademik ve teknolojik yeniliklere imza atan, eğitimde, bilimde, sanatta, kültürde ve sporda başarılı olmaya çalışırken, fiziki yapısı yeterli, donanımı güçlü, çalışanları ve öğrencileri mutlu, mezunları toplumda ve iş hayatında aranan, takdir edilen bireyler olmasını" istiyoruz.

Misyon Çağımızın bilgi toplumunda öğrenmeyi zorunlu bir ihtiyaç kabul eden, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri inceleyen, en az bir yabancı dili çok iyi bilen, sosyal, sportif ve kültürel etkinliklere katılan, kendini sorgulayan, kendi aklıyla düşünebilen, değerlerinin yaşayan ve yaşatan, farklılıkları zenginlik kabul eden, hoşgörü, çağdaş, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, demokratik, laik bireyler yetiştirmektir. başarı
 • Öğretmen :28
 • Öğrenci :395
 • Derslik :20
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :2
 • Konferans Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Normal
 • Saatler 08:15 - 16:00
 • Ulaşım Ulaşım karayoluyla sağlanmaktadır.
 • Yerleşim Yeri Karadeniz Bölgesi'nde, Trabzon İline bağlı bir ilçe olan Sürmene, doğusunda Of, güneydoğusunda Dernekpazarı, güneyinde Köprübaşı ilçeleri, güneybatısında Gümüşhane ili, batısında Araklı ilçesi, kuzeyinde de Karadeniz ile çevrilidir. İlçenin 2000 Yılı genel Nüfus Sayım sonuçlarına göre; toplam nüfusu (köy ve beldelerle beraber) 42.256'dır.
2015 Yılı Üniversite Yerleştirme Durumunu İncele

Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 04627465226
Okulun Faxı: 04627465226
Okulun Adresi: Orta Mahalle Zarha Mevkii Sürmene/TRABZON

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Trabzon Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi yorumları, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi nerede?, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi formaları, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi adresi, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi başarıları, Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi Trabzon, Sürmene Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi

google+ google+ google+