Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Antalya / Döşemealtı
Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu 25769
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 335.5448
Yüzdelik Dilimi 11.82
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 5 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises Antalya ili Döşemealtı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'ne nakil almayı planlıyorsanız Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises Taban Puanı 335.5448 11.8200
2017 Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises Taban Puanı 430.3086 23.1900
2016 Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises Taban Puanı
418.2300 15.9800

Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'nin fiziki imkanlarını, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'nin başarılarını, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 3 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Antalya Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises taban puanı 2019 , Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises yüzdelik dilimi, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises yorumları, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises pansiyonu var mı? yatılı mı?, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises nerede?, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises üniversite başarısı, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises formaları, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises adresi, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises başarıları, Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises Antalya, Döşemealtı Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lises

google+ google+ google+