Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Antalya / Kepez
Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 320.8221
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 5 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi Antalya ili Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı 320.8221 -
2017 Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı - -
2016 Taban Puanı
- -

Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 57 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Antalya Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı 2019 , Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi yüzdelik dilimi, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi yorumları, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi nerede?, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi üniversite başarısı, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi formaları, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi adresi, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi başarıları, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi Antalya, Kepez Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi

google+ google+ google+