Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi

Antalya / Kumluca

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi
 • Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi
  Ekle
 • 8
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 335.1163
Yüzdelik Dilimi 17.50
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi bir Proje Okuludur.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi Antalya ili Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 335.1163 17.50
2020 362.3736 16.19
2019 384.1209 16.47
2018 309.4497 18.14
2017 411.3787 29.48
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
90
2020
136
2019
90
2018
90

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili 8 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Lgs´ ye hazırlık]

Merhaba benim son senem ve ben 5 2022 Haziranda sınava grecem bana şans dişeyin umarım 🙏 okulunuza gelirim

2022-05-12 19:06
 
0
 
0
[Sblistiorm]

Pansion ücreti ve yemekhane ile ilgili bilgi verir misiniz?

2021-01-20 10:23
 
0
 
0
[Vatan sever]

Merhaba okula gelmeyi çok istiyorum bu sene son senem nasipse okulu kazanmayı çok istiyorum tercih edermisiniz önerileriniz nelerdir?

2020-12-07 12:28
 
0
 
0
[Vatan sever]

Merhaba okula gelmeyi çok istiyorum bu sene son senem nasipse okulu kazanmayı çok istiyorum tercih edermisiniz önerileriniz nelerdir?

2020-12-07 12:08
 
0
 
0
Reklam
[Vatan sever]

Merhaba okula gelmeyi çok istiyorum bu sene son senem nasipse okulu kazanmayı çok istiyorum tercih edermisiniz önerileriniz nelerdir?

2020-12-07 12:08
 
0
 
0
[Alper İNCELER]

Kızım meltem İNCELER okulunuz ilk mezunlarından şuan Konya Selçuk üniversitesi hukuk fakültesini kazandı. Başta okul müdürümüz olmak üzere okul müdür yardımcıları öğretmenler ve bütün çalışanlara sonsuz teşekkürler.iyi varsınız. Çok çok teşekkürler.

2019-10-21 18:16
 
0
 
0
[Yelkenli]

Kızımı ikna etmeme hiç gerek kalmadı.Okulu ziyarete gittik.Orada büyük bir heyecan ve ummalı bir çalışma vardı.Gurur verici öğrencilerinin gurur tablolarının işlemleri ile meşguldüler.Çok duygulandım. Onlarla birlikte ben de çok gururlandım.Tatlı kızım, Ada ´´baba !! ilk defa, gözümün içerisine bakarak,notlarımı değil de neleri sevdiğimi soran bir müdür ile karşılaştım.Okulumu çok sevdim.Burası benim hayallerimdeki okul.´´ dedi ve kararını o anda verdi.Kendisinin belirlemiş olduğu ve Son nakil tercihlerindeki Fen Liselerini çıkardı.Kumluca Sosyal Bilimler Lisesine yerleştiği haberini aldığımız gece bizde büyük bir bayram havası oluştu.Her gün tanıtım videosunu izliyor.Yine yapmış olduğumuz o kısacık ziyarette, Müdür ve Müdür yardımcısı olan öğretmenleri ile konuşmasından sonra,Boğaziçi üniversitesi Psikoloji bölümüne gidebilmek için,tanıtım videoları izliyor, şimdiden hangi dersten kaç net yapması gerektiğinin hesaplarını yapıyor. Ayrıca, kızım Ada Akpınar, Yelkenli bir tekne ile,tek başına, Atlantik okyanusunu geçen en genç yelkenci olarak Dünya denizcilik tarihine geçmek için hazırlanıyor. Seneye okulu tercih etmek isteyen veli ve öğrencilere ışık olması umudu ile kendi düşüncelerimi belirttim. Sevgilerimi sunarım.

2019-08-11 20:01
 
0
 
0
[Yelkenli]

Tanıtımını izlediğim kadarı ile,kızım Ada´nın bayılacağı bir okul.Kendisi bir Fen lise´si kazandı.Bu gün son nakil tercihleri yapılacak.Onun hayalleri var.Atlantik Okyanusunu yelkenli ile tek başına geçen en genç insan olmak istiyor.Umarım bu okul konusunda onu ikna edebilirim.Kızımı hayallerine taşıyacak bir okula benziyor.Bir de ,Sosyal Bilimler Lisesi 2019 da en başarılı lise oldu.Ayrıca Kumluca Sosyal Bilimler Lise´si de bu yıl,çok gurur verici bir başarıya imza atmış.Burada eğitim alacak gençlerimize başarılar dilerim.Sevgi ile hoşça kalın.

2019-08-08 02:12
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 137

Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 90

Antalya Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 45

Namık Karamancı Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 29

Hüseyin Girenes Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 117

Adem-Tolunay Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 627

Antalya Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Sorular Cevaplar
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi kaç puan 2022 335.1163
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi Yatılı mı? Sadece Kız Pansiyonu Var
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce