MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU

Zonguldak / Çaycuma

MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU
 • MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Zonguldak
İlçesi Çaycuma
OBP Puanı (*) 56.9105
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU Zonguldak ili Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU 'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "56.9105". MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU 'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU 'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU 'ne nakil almayı planlıyorsanız MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
BENZER OKULLAR
Yorum 5

Ereğli İmkb Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Mehmet Ali Ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Oktay Ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Erdemir Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz