Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Zonguldak / Ereğli

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Zonguldak
İlçesi Ereğli
OBP Puanı (*) 51.2418
Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zonguldak ili Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "51.2418". Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
Anadolu Kız Meslek Lisesi Hazır giyim Branşıyla faaliyete geçmiştir. Okulumuzun ismi Milli Eğitim Bakanlığınca verilmiştir. Okulumuz bünyesinde uygulamalı anaokulu faaliyet göstermektedir.

2002-2003 eğitim-öğretim yılından itibaren okulumuz Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi olarak isim değiştirmiştir.

alan VİZYONUMUZ Öğrencilerini Her Alanda Çağın Koşullarına Uygun ve Nitelikli Bireyler Olarak Yetiştiren, Ulusal ve Uluslar arası Başarılar Hedefleyen, Bölgesinde Saygın ve Tercih Edilen Bir Kurum Olmak.

MİSYONUMUZ Okul Öncesi Dönemden Başlayarak Örgün ve Yaygın Eğitimi Kapsayan Bireyleri; Bilimsel Ve Teknolojik Gelişmeleri Takip Edebilen; Kendi ve Başkalarının Yaşantılarını Kolaylaştıracak Mesleki Bilgi ve Becerilerle Donanmış Bireyler Olarak Yetiştiren, Alanlarında Yüksek Öğrenime Hazırlayan, Bireysel Farklılıkları Zenginlik Kabul Eden, Eğitim İçin Veli-Öğrenci-Öğretmen İşbirliğine Önem Veren, Çağdaş ve Demokratik Bir Eğitim Kurumuyuz.

  Okulun YGS/LYS Başarı Durumu
 • 2013-2014 : YGS 180 puan ve üzeri %68, LYS 180 puan ve üzeri %59
 • 2014-2015 : YGS 180 puan ve üzeri %57, LYS 180 puan ve üzeri %86
LYS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi
 • 2013-2014 : %55
 • 2014-2015 : %55
 • Öğretmen :72
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :905
 • Derslik :19
 • Konferans Salonu :1
 • Atölye-İşlik :21
 • Öğretim Şekli :Normal
 • Kantin :1
 • Bahçe :1

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Bağlık Mh. Nimet Hoca Sokak No13, 67300 Kdz. Ereğli, Zonguldak, Türkiye

Tel: 0372 316 25 94

Fax: 0372 316 10 59

web: http://zubeydehanimmtal67.meb.k12.tr

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
BENZER OKULLAR
Yorum 5

Ereğli İmkb Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Mehmet Ali Ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Oktay Ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Erdemir Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://zubeydehanimmtal67.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız