Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Zonguldak / Ereğli

Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 7
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 83.9323
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zonguldak ili Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne 2022 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "83.9323".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2022
83.9323
2021
89.3103
2020
0.0000
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Sağlık Hizmetleri Alanı

Hangi Alanı Seçmeliyim?

Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Korubaşı Mahallesi Okul Yanı Sokak No70 Kdz. Ereğli/Zonguldak

Tel: 0 372 327 21 88

Fax: 0 372 327 24 50

web: https://kandilliasml.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili 7 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[sümeyye]

LGS sınavına girenleri alıyormusunuz

2021-09-20 17:32
 
0
 
0
[Elif67]

90 ortalamayla sağlık meslek lisesine girebilir miyim ??

2021-03-31 13:57
 
0
 
0
[Elif67]

90 ortalama ile sağlık meslek lisesine girilir mi ??

2021-03-31 12:07
 
0
 
0
[Paşa]

Ortaokul 70 ortalama ile sağlık meslek lisesine giriş mümkün mü

2020-06-19 13:35
 
0
 
0
Reklam
[Eski sağlıkçı]

Boşuna sağlık mesleklere gitmeyin ben bu okuldan mezunum elimde att diploması olmasına rağmen bir işe yaramıyor. 2017 mezunlarıyla birlikte okul artık gerçek sağlıkçı yetiştirmiyor.

2019-07-03 20:30
 
0
 
0
[birgarip]

sağlık meslek hep hayalimdi fakat beni almazlar puanım 400

2019-05-23 12:01
 
0
 
0
[Dilara durdubaş]

Ben o okula gelmek çok istiyorum hep hayalimdi inşallah kabul edilirim

2018-06-11 02:10
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Alaplı Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Yayla Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Mehmet Akif Ersoy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Kozlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kaç puan 2023 83.9323
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://kandilliasml.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız