Toki Ayasbey Anadolu Lisesi

Bursa / Mustafakemalpaşa

Toki Ayasbey Anadolu Lisesi
 • Toki Ayasbey Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 5
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Bursa
İlçesi Mustafakemalpaşa
OBP Puanı (*) 82.3580
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Toki Ayasbey Anadolu Lisesi Bursa ili Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Toki Ayasbey Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Toki Ayasbey Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "82.3580". Toki Ayasbey Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Toki Ayasbey Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
Okulumuz 2013 yılında Eğitim Öğretime açılmıştır.
 • Öğretmen :13
 • Öğrenci :330
 • Derslik :16
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :2
 • Saatler 08.30-11:55 13:20-16:30
 • Ulaşım Okulumuz Bursa - Balıkesir-İzmir karayolunun hemen üzerinde Mustafa kemal paşa Tatkavaklı Beldesi TOKİ Konutlarında olup ulaşım sorunu yoktur.Belediye otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Toki Ayasbey Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Toki Ayasbey Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Tatkavaklı Mahallesi 3.Sokak Toki Okul Blok No2 Mustafakemalpaşa/BURSA

Tel: 0 224 6367020

Fax: 0 224 6367022

web: http://tokihal.meb.k12.tr

Toki Ayasbey Anadolu Lisesi ile ilgili 5 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Tokili ]

Okul çok güzel gelin buyrun

2018-08-26 01:24
 
0
 
0
[berat]

çok guzel bır okul puanın biraz daha yukselmesı lazım

2017-12-21 10:58
 
0
 
0
[Hera]

Yüzdelik dilimim tutuyor ama puanım tutmuyor nakillerle gidebilirmiyim ?

2017-11-19 16:36
 
0
 
0
[mert ]

istanbuldan katılmak istiyorum aksilik yüzünden kaydırma yaptım ne yapalım 4 yıllık teog çalışmam boşuan gitti acaba bu okulun yatılsıı var mıdır ya da çevresinden kalacak yer varmı

2017-09-20 18:47
 
0
 
0
[İdil su ]

Ben bu okula istanbuldan katılacağım ve bu okul hakkında internette yazan bilgiler dışında edindiğim bir bilgi yok eger bir fikriniz varsa benimlr paylasır mısınız ?

2017-07-11 19:24
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 9

Nilüfer Belediyesi Barış Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 9

Özlüce Şehit Aykut Yurtsever Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 35

Bursa Ahmet Vefik Paşa Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 15

Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 35

Çamlıca Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 76

6 Nisan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Toki Ayasbey Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Toki Ayasbey Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://tokihal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Toki Ayasbey Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Toki Ayasbey Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Toki Ayasbey Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Toki Ayasbey Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız