Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
04862166200
04862166200
Adres ŞEHRİ NUH MAHALLESİ GABAR CADDESİ NO 16
MEB logo Şırnak / Merkez
Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi

http://sirnakfenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu 23988
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 309.0032
Yüzdelik Dilimi 18.27
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi Şırnak ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi Taban Puanı 309.0032 18.2700
2017 Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi Taban Puanı 447.5473 17.3900
2016 Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi Taban Puanı
395.3062 21.6100

 • Öğretmen :15
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :255
 • Derslik :9
 • Müzik Sınıfı :1
 • Resim Sınıfı :0
 • BT Sınıfı :1
 • Misafirhane :0
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :3
 • Hazırlık Sınıfı :0
 • Konferans Salonu :1
 • Öğretim Şekli :TAM GÜN
 • Saatler 08:00 - 15:20
 • Isınma KALOFİFERLİ
 • Bağlantı ADSL (8 Mbit)
 • Ulaşım ÖĞRENCİ SERVİSLERİ İLE.
 • Yerleşim Yeri ŞEHR-İ NUH MAHALLESİ. GABAR CADDESİ. NO:16 ( OKULLAR BÖLGESİ ) MERKEZ / ŞIRNAK

Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'nin başarılarını, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 04862166200
Okulun Faxı: 04862166200
Okulun Adresi: ŞEHRİ NUH MAHALLESİ GABAR CADDESİ NO 16

Bu okula 15 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Şırnak Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi taban puanı 2019 , Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi yorumları, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi nerede?, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi üniversite başarısı, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi formaları, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi adresi, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi başarıları, Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi Şırnak, Merkez Şırnak Şükrü Geliş Fen Lisesi

google+ google+ google+