Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
4866168200
4866161202
Adres Konak Mah. Bozalan Köyü Yolu Üzeri No7 Cizre/ŞIRNAK
MEB logo Şırnak / Cizre
Cizre Fen Lisesi

http://cizrefenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 336.9951
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Cizre Fen Lisesi Şırnak ili Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Cizre Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Cizre Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Cizre Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Cizre Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Cizre Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Cizre Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Cizre Fen Lisesi Taban Puanı 336.9951 -
2017 Cizre Fen Lisesi Taban Puanı 462.9681 12.0000
2016 Cizre Fen Lisesi Taban Puanı
436.8206 11.6200

 • Öğretmen :25
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :401
 • Derslik :16
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :3
 • Konferans Salonu :1
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Tam gün
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Bahçe :1
 • Bağlantı ADSL (1 Mbit)
 • Yabancı Dil İngilizce - Almanca
BAŞARILAR

Cizre Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Cizre Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Cizre Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Cizre Fen Lisesi'nin başarılarını, Cizre Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 4866168200
Okulun Faxı: 4866161202
Okulun Adresi: Konak Mah. Bozalan Köyü Yolu Üzeri No7 Cizre/ŞIRNAK

Bu okula 11 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Şırnak Cizre Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Cizre Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Cizre Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Cizre Fen Lisesi taban puanı 2019 , Cizre Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Cizre Fen Lisesi yorumları, Cizre Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Cizre Fen Lisesi nerede?, Cizre Fen Lisesi üniversite başarısı, Cizre Fen Lisesi formaları, Cizre Fen Lisesi adresi, Cizre Fen Lisesi başarıları, Cizre Fen Lisesi Şırnak, Cizre Cizre Fen Lisesi

google+ google+ google+