Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

Karabük / Safranbolu

Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
 • Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Karabük
İlçesi Safranbolu
OBP Puanı (*) 89.9917
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Karabük ili Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "89.9917". Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
2002/2003 eğitim-öğretim yılının başlangıç tarihi olan 16 EYLÜL 2002 tarihinde Safranbolu Anadolu Lisesi kendi binasına taşınmıştır.

VİZYON Okulumuzu eğitim-öğretim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde ilimizin en iyi okulu yapmak.

MİSYON Biz Safranbolu Anadolu Lisesi çalışanları, bütün öğrencilere öğrenme süreci içerisinde gerekli imkanları sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak; 21.Yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi donanımıyla onları geleceğe hazırlamak, sorunları önceden görüp, bu sorunlara sağlıklı çözümler üretebilecek becerileri kazandırmak için varız.

BAŞARILAR Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizin tamamına yakını üniversiteye yerleşmiştir. Türkiye ikinciliğide olmak üzere Türkiye derecesi yapmış bir çok öğrencimiz olmuştur.

Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: BARIŞ MAH. İLİM SOKAK NO45 PK78600 SAFRANBOLU/KARABÜK

Tel: 03707121205

Fax: 03707128135

web: http://safranal.meb.k12.tr

Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Elaün]

Kaç puanla alıyor

2021-01-21 01:13
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 1

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

75.yıl Karabük Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Prof. Dr. Süheyl Ünver Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Safranbolu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://safranal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız