Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi

Karabük / Merkez

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi
 • Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 4
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Karabük
İlçesi Merkez
OBP Puanı (*) 91.6783
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi Karabük ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "91.6783". Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
Demir Çelik Anadolu Lisesi adıyla 2005-2006 ders yılında eğitim öğretime açılan okulumuz 2006-2007 ders yılından itibaren "Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi" olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Okulumuz Eylül 2006 tarihide 100. Yıl mahallesinde Vakıfbank tarafından yaptırılan yeni binasına taşınmıştır. Okulumuzun donatımı Bakanlığımız tarafından yapılmıştır.

15 Eylül 2006 tarihinde öğrencilerimizin, velilerimizin ve Karabük protokolünün hazır bulunduğu bir törenle eğitim öğretime açılmıştır.

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi Ailesi olarak 2014-2015 Öğretim Yılında okulumuzda öğretmen ve öğrencilerimizle yapmış olduğumuz etkinliklerimizden oluşan videolara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Okulumuz 9, 10 , 11. ve 12.sınıflar olmak üzere 24 sınıfta öğretime devam etmektedir. Bunun yanında Fizik,Kimya,Biyoloji,Bilgisayar,Sosyal Bilgiler,Yabancı Dil,Resim Atölyesi ve Kütüphanemiz bulunmaktadır.Okulumuzun 583 öğrencisi, 45 öğretmeni ve bir hizmetlisi bulunmaktadır.

2009 ÖSS sınavında sınava katılan bütün öğrencilerimiz barajı aşmış olup, bu öğrencilerden 82 tanesi lisans düzeyinde bir üniversiteye yerleşmiştir. Yerleşme oranı %52 dir.

VİZYON Bilim ve teknolojinin farkında olan, Değişime ve gelişime açık, Öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, Değerlerini yaşayan ve yaşatan, Hoşgörü sahibi, Farklılıkları zenginlik kabul eden, Bilgisayarı çok iyi kullanabilen, Sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımcı, Kendini sorgulayan, Etkili ve nitelikli, Çağdaş, demokratik ve lâik bireyler yetiştirmektir...

MİSYON Öğrencilerimiz; Bireysel niteliklerini dikkate alarak öğrenmelerini, Bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını, Çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, Çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, Gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, Liderlik özelliklerinin yanı sıra işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını, sağlamaktır...
 • Öğretmen Sayısı : 36
 • Öğrenci Sayısı : 531
 • Öğretim Şekli : Tam gün
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:30 - 15:50
 • Derslik Sayısı : 33
 • Fen Laboratuarı Sayısı : 3
 • BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı : 1
 • Konferans Salonu : 1
2015 Yılı LYS yerleştirme Yüzdesi %78
başarı

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: 100 YIL MAHALLESİ 28 EVLER MEVKİİ NO5 Merkez/Karabü

Tel: 0370 433 83 42

Fax: 0370 433 31 80

web: http://karabukzal.meb.k12.tr

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi ile ilgili 4 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Fen Lisesini Kaçırıp Diğeri Im]

Zübeyde Hanım Anadolu Lisesinin Dış Görünüşü Bu Şekilde Değil Lütfen Değiştirin. Ayrıca Her Yıl En Son Kaç OBP İle Aldıklarını Yazarsanız Daha iyi Olur Mesela 2020 Yılında En Son 88 İle Aldılar

2020-08-13 18:17
 
0
 
0
[Aslı]

Okul Nasil

2020-05-29 23:01
 
0
 
0
[Hiç]

Okul ortalamayla mı alıyor alıyorsa kaç ortalamayla bilgisi olan varsa sevinirim.

2020-03-16 13:34
 
0
 
0
[.]

Okul ortalamayla mi alıyor alıyorsa kaç ortalamayla ?

2020-03-16 01:36
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 1

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

75.yıl Karabük Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Prof. Dr. Süheyl Ünver Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Safranbolu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://karabukzal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız