Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
3722574177
3722573442
Adres BAHCELIEVLER MAH. ZAMBAK SOKAK NO11 ZONGULDAK
MEB logo Zonguldak / Merkez
Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak

http://zaal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak Zonguldak ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak'ne nakil almayı planlıyorsanız Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak Taban Puanı - -
2017 Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak Taban Puanı 457.0540 -
2016 Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak Taban Puanı
437.6070 11.4400

Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi 26 Ekim 1986 tarihinde 2 şube ve 72 öğrencisi ile eski öğretmen okulundan kalan 5 sınıfta eğitim - öğretime başlamıştır. Uzun süre Öğretmen Lisesi bahçesine yapılan tek katlı barakalarda eğitim öğretimini sürdürdükten sonra, 11 Eylül 1995 tarihinde yeni binasına taşınmış, 1995-1996 Eğitim Öğretim yılından itibaren şimdiki binasında hizmet vermektedir. 1986-1987'den itibaren orta kısım İngilizce öğretim yapan Anadolu Lisesi uygulaması, 1992-1993 Eğitim Öğretim Yılında sona ermiş ve 1993-1994 Eğitim Öğretim yılından itibaren 4 yıllık Anadolu Lisesine dönüşmüştür.

1996'da batısına Zonguldak Fen Lisesi, doğusuna Fen Lisesi yurdu yapılmıştır. Okulun esas planına göre; zemin katta iş atölyesi, kalorifer dairesi, soyunma odaları; giriş katında idare odası, rehberlik odaları, personel odası, depo, arşiv, laboratuar, resim ve müzik odaları, iş atölyeleri, koridor ile bağlı yemekhane ve spor salonu mevcut olup, spor salonu bulunuyordu. 2010 yılında temeldeki çatlamalar nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bayındırlık Müdürlüğü tarafından yıkılmış; yenisi 2014 yılında tamamlanmak üzere, 2012 yılında kalkınma planına alınmıştır. Ancak ilin zemin etütleri gerekçesi ile ödenek geri çekilmiştir. İkinci ve üçüncü katlar ise toplam 26 sınıf, müdür odası, 1 öğretmenler odası, 1 idare odası ve kütüphane olarak düzenlenmiştir.

VİZYON : BİLİMSEL DÜŞÜNEN, SORGULAYAN, KENDİSİNE VE ÇEVRESİNE DUYARLI GENÇLER YETİŞTİRMEK...

MİSYON : Öğrencilerimize ilgileri, yetenek ve becerileri doğrultusunda rehberlik ederek hedeflerini belirlemelerine ve bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak; Yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan; açık, iletişime dayalı, çağdaş eğitim anlayışı ile öğrencilerin bilgi seviyelerini artırmak; onların derslerine en iyi şekilde motive olmalarını sağlayarak, sağlıklı bir genç kuşağı geleceğe yetiştirmek; Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ne yakışan, sorgulayarak öğrenen, özgür düşünen, karar verme yeteneğine sahip ve sorumluluk alabilen genç nesil yetişmesinde üzerimize düşen çalışmaları gerçekleştirmektir.

 • Öğretmen : 44
 • Rehber Öğretmen : 2
 • Öğrenci : 634
 • Resim Sınıfı : 1
 • Müzik Sınıfı : 1
 • Derslik : 24
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 2
 • Atölye-İşlik : 2
 • Öğretim Şekli : normal
 • Kantin: 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:30-16:45
 • Bağlantı : ADSL (4 Mbit)
 • Yabancı Dil : İNGİLİZCE
 • Servis : Öğrenci servisleri bulunmakta olup okulumuzda taşımalı eğitim kapsamında öğrencimiz bulunmaktadır.
 • Ulaşım : Okulumuza 102, Site, İncivez dolmuşları ve Zonguldak Belediyesine ait özel halk otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.
 • İl /İlçe Merkezine Uzaklık : Okulumuz merkez ilçeye yaklaşık 3 km mesafededir.
Okulun YGS/LYS Başarı Durumu :
 • (2013-2014) %100
 • (2014-2015) %100
LYS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi :
 • (2013-2014) %70
 • (2014-2015) %63
2014 Yılı Üniversite Başarısı: ÖSYM İLK YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE 164 SON SINIF ÖĞRENCİMİZİDEN 115 ÖĞRENCİMİZ ÜNİVERSİTEYE KAYIT YAPMAYA HAK KAZANMIŞTIR. 2 TIP-5 HUKUK-3 MİMARLIK-43 MÜHENDİSLİK-11 ÖĞRETMENLİK-5 REHBERLİK VE PSİ. DAN.-10 HEMŞİRELİK-36 DİĞER(%71 LİK YERLEŞTİRME BAŞARISI YAKALANMIŞTIR)

Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak'nin fiziki imkanlarını, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak'nin başarılarını, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 3722574177
Okulun Faxı: 3722573442
Okulun Adresi: BAHCELIEVLER MAH. ZAMBAK SOKAK NO11 ZONGULDAK

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak taban puanı 2019 , Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak yüzdelik dilimi, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak yorumları, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak pansiyonu var mı? yatılı mı?, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak nerede?, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak üniversite başarısı, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak formaları, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak adresi, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak başarıları, Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak Zonguldak, Merkez Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak

google+ google+ google+