Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Zonguldak / Ereğli
Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Zonguldak ili Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Taban Puanı 441.7254 -
2016 Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Taban Puanı
403.1405 19.6500

Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Zonguldak Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi yorumları, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi nerede?, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi formaları, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi adresi, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi başarıları, Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Zonguldak, Ereğli Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi

google+ google+ google+