Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Ordu / Fatsa
Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu 24749
Kontenjan Sayısı 60
Taban Puanı 289.7894
Yüzdelik Dilimi 23.99
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Ordu ili Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 289.7894 23.9900
2017 Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 158.5122 -
2016 Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
161.3570 93.6100

Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Ordu Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel 289.7894 23.99
Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel 289.6673 24.03

Önemli: Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları

google+ google+ google+