Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Ordu / Altınordu
Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu 25065
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 330.1954
Yüzdelik Dilimi 13.00
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Ordu ili Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 330.1954 13.0000
2017 Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 447.4957 -
2016 Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
244.5965 -

Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 65 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Ordu Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav 330.1954 13.00
Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav 291.2290 23.52

Önemli: Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları

google+ google+ google+