Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Ordu / Kumru
Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu 24744
Kontenjan Sayısı 60
Taban Puanı 289.6673
Yüzdelik Dilimi 24.03
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi Ordu ili Kumru İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 289.6673 24.0300
2017 Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 328.2826 -
2016 Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
151.9950 94.9500

Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Ordu Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel 289.7894 23.99
Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel 289.6673 24.03

Önemli: Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları

google+ google+ google+