Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi
 • Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 173.2211
Güncel Yüzdelik Dilimi 98.49
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi İstanbul ili Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

 • Ulaştırma Hizmetleri Alanı
 • Moda Tasarım Teknolojileri
Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 173.2211 98.49
2018 - -
2017 308.5811 -
2016 286.0784 54.16
2015 284.6576 50.36

Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'nin başarılarını, Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesitercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar