S:1

Osmanlı Devletinde Hicaz Demir Yolu hangi şehirler arasında inşa edilmiştir?

Osmanlı Devletinde Hicaz Demir Yolu hangi şehirler arasında inşa edilmiştir? sorunun cevabı "Şam - Medine" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Münafıkların yaptığı ve Tebük savaşından sonra Efendimizin yıktırdığı mescidin adı nedir? Aşağıdakilerin hangisinde kip kayması vardır? Sarı bisikletini çok severdi. Cümlesinde hangi kelime grubu yoktur? Allahın yüceliğini ve tüm varlıklardan üstün olduğunu vurgulama ifadesi hangisidir? Tarihte kurulan ilk Türk devleti aşağıdakilerden hangisidir? İki basamaklı doğal sayıların en büyüğü kaçtır? .... + 4 + 6 = 20Yukarıdaki toplama işleminde verilmeyen toplanan kaçtır? Peygamberimizin mescidin yanında kalarak ilk yatılı öğretmen okulu da denebilecek yerde kalan müslümanlara ne denir? 5000+200+80+7 şeklinde çözümlenmesi verilen dört basamaklı doğal sayı aşağıdakilerden hangisidir? Hz. Muhammede neden Muhammed-ül Emin denilmiştir? K > 150 x 72 işleminde K yerine yazılabilecek en küçük sayı kaçtır? Nüfus sayımları sonucunda aşağıdakilerden hangisi belirlenemez? How - - - - money do you ha Zekât ve sadakaları açıktan verirseniz ne güzel! Eğer onu fakirlere gizlice verirseniz işte bu sizin için daha hayırlıdır. Allah da bu sebeple sizin günahlarınızı örter. Allah, yapmakta olduklarınızı bilir.(Bakara suresi, 271. ayet)Bu ayette aşağıdakilerden hangisi tavsiye edilmektedir? Ahlaklı bir insan hatalı davrandığında hangisini yaparsa en güzel şekilde davranmış olur? Aşağıdakilerden hangisi zararlı yazılımlardan değildir? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi altı hecelidir? 59<A<75 verilenlere göre A sayısı aşağıdakilerden hangisi olamaz? Metrekaresi 12 liraya satılan kumaştan, bir kenarının uzunluğu 2 metre olan kare şeklinde bir parça almak isteyen birisi kaç lira öder? 5 x 1 + 3 x 0,1 + 2 x 0,001 = ?Çözümlenmiş hali yukarıda verilen ondalık gösterim aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir