S:1

Avrupa'da makineleşme ilk olarak endüstrinin hangi alanında başlamıştır?

Avrupa'da makineleşme ilk olarak endüstrinin hangi alanında başlamıştır? sorunun cevabı "Tekstil " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Henüz son eklenen yorum yok. Lütfen tüm yorumlar sekmesine tıklayınız

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Dünyanın uydusu hangisidir?
Powered by Commentics
Televizyonu düşürdüğünü gören baba küplere bindi.Altı çizili deyimle anlatılmak istenen duygu aşağıdaki yüz ifadelerinden hangisine uymaktadır? Aşağıdaki cümlelerden hangisi öznel bir yargı içermektedir? 1. Annemin yaptığı yemekler burnumda tüttü.2. Babam bu gün okula gidecek.3. Öğretmen sana dilini tut demişti.4. Köydeki yığınlardan biri yandı. Yukarıdaki cümlelerin hangi ikisinde altı çizili sözcükler mecaz anlamda kullanılmıştır? "Susmak, konuşmaktan daha değerlidir."Aşağıdaki atasözlerinden hangisi yukarıdaki cümleyle aynı doğrultudadır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde terim anlamlı bir sözcük kullanılmamıştır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde zıt anlamlı kelimeler bir arada kullanılmıştır? Aşağıdakilerin hangisinde zıt anlamlı sözcükler bir arada kullanılmamıştır? Gagası kuşlarınki gibi sert değil yumuşak ve esnekti..Bu cümledeki altı çizili kelimeler arasındaki anlam ilişkisi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki atasözlerinin hangisinde karşıt anlamlı kelimeler bir arada kullanılmıştır? Aşağıdakilerin hangisinde zıt anlamlı sözcükler bir arada kullanılmıştır? Aşağıdakilerin hangisinde zıt anlamlı sözcükler bir arada kullanılmıştır? Yukarı köyde yüyüyerek aşağı köye geldim. cümlesindeki altı çizili kelimeler arasındaki anlam ilişkisi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisinde altı çizili sözcüğün karşıt anlamlısı verilmiştir? Berk, yüksek bir ağaca çıkıp arkadaşına baktı.Bu cümledeki altı çizili sözcüğün anlamca karşıtı aşağıdakilerden hangisidir? Babamın sakallları hep seyrekti.. cümlesindeki seyrek kelimesinin zıt anlamlısı aşağıdaki altı çizili sözcüklerden hangisidir? Gidebildiği kadar çabuk adımlarla eve gitti. cümlesindeki çabuk sözcüğünün zıt anlamlısı, aşağıdakilerin hangisinde kullanılmıştır? Aşağıdaki cümlelerden hangisi sorumluluk bilincine sahip bir öğrenciye aittir? Aşağıdakilerden hangisi bir öğrencinin okulda sahip olduğu haklardan değildir? Aşağıdakilerden hangisi bir çocuğun ailesine karşı olan sorumluluklarından biri değildir? Bir olayın çok boyutluluğu incelenirken aşağıdaki soruların hangisi gerekli değildir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir