Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
216 493 06 67-68
216 392 09 36
Esenyalı Mah. Cumhuriyet Cad. Metehan Sk. No 5 Pendik / İSTANBUL
İstanbul / Pendik
Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://pbhpmtal.meb.k12.tr
Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi resmi
Değerlendir
Taban Puanı 345.0643
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
İnceleme Sayısı 7161
Bilgi Ekle
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 345.0643 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 345.0643 olup Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotumuzda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 İstanbul / Pendik
Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Taban Puanı
 
345.0643
2016 İstanbul / Pendik
Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Taban Puanı
 
316.2211 44.0100
2015 İstanbul / Pendik
Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Taban Puanı
 
313.0956 40.5800
VİZYON : Dünya denizcilik sektörünü yöneten ve yönlendiren elemanlar yetiştirmek.
  ALANLARIMIZ
 • Denizcilik Alanı
 • Gemi Yapımı Alanı

MİSYON : Türk ve dünya denizcilik sektörü ile bunlara öğrenci yetiştiren yüksek öğrenim kurumlarına iyi eğitim almış denizciliğe ve denize uygun nitelikte yetişmiş denizcilik kültürünü bilen,uygulayan,disiplinli bir yaşamı kendine amaç edinmiş sosyal çevreye uyumlu, kendisini sürekli yetiştirebilen, sosyal birey yetiştirmektir.

 • Öğretmen : 51
 • Öğrenci : 560
 • Derslik : 19
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 1
 • Konferans Salonu : 1
 • Atölye-İşlik : 2
 • Spor Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : Tam gün
 • Saatler : Başlama : 08.45 Bitiş : Sınıflara göre 14.40 - 17.00 arası.
 • Bağlantı : ADSL (2 Mbit)
 • Ulaşım : E5 Ankara istikameti üzerinden, Güzelyalı köprüsüne çıkılarak sağ yan yoldan, yaklaşık 1 km sonra Esenyalı sapağına ulaşılır.Esenyalı sapağından Cumhuriyet cad. boyunca 300 mt yukarı ilerleyerek, ışıklardan sol ara sokağa girilir ve 100 mt. sonra okulumuza ulaşabilirsiniz.
Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 4 yorum yapıldı.
  yorum Melek
  2017-11-12 13:36:05
  Ailem çok tereddüt etmişti. erkeklerin Okulu daha çok tercih etmesinden dolayı kuzularım az olduğunu düşünüyorlardı .okulu gördüklerinde anladılar benim neden buraya istediğimi ayrıca bizim sınıfımızda bile 8 kız var
  yorum Sevim
  2017-11-12 13:28:06
  Okul Harika ve kızlarda öyle denilen gibi az değil gayet iyiii
  yorum X
  2017-08-21 14:04:09
  Okulun ortamı nasıl?
  yorum öğrenci
  2017-07-17 12:59:50
  serseri varmı

Yorum Yap!

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Pendik Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: İstanbul Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)