Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Karaköprü
Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi Taban Puanı 368.0806 -
2016 Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi Taban Puanı
329.6374 39.7600

Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi yorumları, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi nerede?, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi formaları, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi adresi, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi başarıları, Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Karaköprü Şanlıurfa Esentep İMKB Anadolu Lisesi

google+ google+ google+