Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Viranşehir
Viranşehir Kız Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Viranşehir Kız Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Viranşehir Kız Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Viranşehir Kız Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Viranşehir Kız Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Viranşehir Kız Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Viranşehir Kız Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Viranşehir Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Viranşehir Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı 337.7131 -
2016 Viranşehir Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı
237.6448 71.0400

Viranşehir Kız Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Viranşehir Kız Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Viranşehir Kız Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Viranşehir Kız Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Viranşehir Kız Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Viranşehir Kız Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Viranşehir Kız Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi yorumları, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi nerede?, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi formaları, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi adresi, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi başarıları, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Viranşehir Viranşehir Kız Anadolu Lisesi

google+ google+ google+