Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Akçakale
Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi Taban Puanı 208.6743 -
2016 Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi Taban Puanı
191.5132 85.9300

Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi yorumları, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi nerede?, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi formaları, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi adresi, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi başarıları, Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Akçakale Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi

google+ google+ google+