Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Düzce / Akçakoca‎
Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 60
Taban Puanı 297.1039
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 5 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Düzce ili Akçakoca‎ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı 297.1039 -
2017 Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı 371.9007 42.7700
2016 Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı
350.2176 33.6300

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 2 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Düzce Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı 2019 , Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi yüzdelik dilimi, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi yorumları, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi nerede?, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi üniversite başarısı, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi formaları, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi adresi, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi başarıları, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Düzce, Akçakoca‎ Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi

google+ google+ google+