Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Trabzon / Akçaabat
Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi Trabzon ili Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi Taban Puanı 353.6258 -
2016 Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi Taban Puanı
301.2675 48.9500

Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Trabzon Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi yorumları, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi nerede?, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi formaları, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi adresi, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi başarıları, Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi Trabzon, Akçaabat Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi

google+ google+ google+