Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık
 • Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı 90
Okulun Taban Puanı 399.4452
Güncel Yüzdelik Dilimi 12.98
Okulun Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Kız
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık Trabzon ili Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 399.4452 12.98
2018 324.4994 14.31
2017 439.0935 -
2016 - -
2015 - -

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık'nin başarılarını, Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık'nin fiziki olanaklarını, Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık'nin öğretmen başarı durumunu, Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlıktercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Hazırlık ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar