Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 3
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 344.5497
Güncel Yüzdelik Dilimi 21.26
Okulun Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Kız
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Gaziantep ili ŞehitKamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 344.5497 21.26
2019 361.7869 22.49
2018 - -
2017 434.9038 -
2016 - -

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 3 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Şehitkamil Şehit Ömer Harun Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar