Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Adana ili Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf Merkezi Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf merkezi sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi merkezi sınav puanı ve yüzdelik dilimi açıklandığında bu sayfamızda duyuracağız.

8. Sınıf Liselere Geçiş Merkezi Sınavı bu yıl ilk defa yapılacağından Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2018-2019 eğitim öğretim yılında kaç puanla veya yüzdelik dilimle öğrenci alacağı henüz belli değil. Aşağıdaki tabloda yer alan taban puanlar Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yılın taban puanlarıdır.2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2018 merkezi sınav sistemi tercih ve yerleştirme işlemleri sonunda tercih robotumuza aktarılacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
155.3796
2016 Bilgileri Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
116.2270 96.6500
2015 Bilgileri Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
117.1385 96.5200

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları okuyarak veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
İlk yorumu siz yapın !

Yorum Yap!

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2018 , Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Adana, Yüreğir Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Önemli: Adana Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)