Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Adana ili Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi bu yıl 155.3796 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 155.3796 olup Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
155.3796
2016 Bilgileri Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
116.2270 96.6500
2015 Bilgileri Adana / Yüreğir
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
117.1385 96.5200

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili düşüncelerinizi, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyon bilgileri tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
İlk yorumu siz yapın !

Yorum Yap!

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2018 , Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Adana, Yüreğir Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Önemli: Adana Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)