Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu 31217
Kontenjan Sayısı 170
Okulun Taban Puanı 300.0189
Güncel Yüzdelik Dilimi 45.10
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Adana ili Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 300.0189 45.10
2018 211.7458 58.33
2017 155.3796 -
2016 116.2270 96.65
2015 117.1385 96.52

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar

 • 15
 • Yorum

Adana Fen Lisesi

Adana Seyhan

Adana Fen Lisesi öğrenci alan bir lisedir.