Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Bursa / İnegöl
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav ile öğrenci alan bir Proje Okuludur.
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa ili İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf Merkezi Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf merkezi sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimi açıklandığında bu sayfamızda duyuracağız.

8. Sınıf Liselere Geçiş Merkezi Sınavı bu yıl ilk defa yapılacağından İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2018-2019 eğitim öğretim yılında kaç puanla veya yüzdelik dilimle öğrenci alacağı henüz belli değil. Aşağıdaki tabloda yer alan taban puanlar İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yılın taban puanlarıdır.2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2018 merkezi sınav sistemi tercih ve yerleştirme işlemleri sonunda tercih robotumuza aktarılacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Bursa / İnegöl
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
442.6908
2016 Bilgileri Bursa / İnegöl
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
2015 Bilgileri /
Taban Puanı
 

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları okuyarak veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 13 yorum yapıldı.
  yorum Meto d.
  2018-07-02 10:07:36
  Bu sene yüzdelik dilimi kaç olur genelde %15 e cikarmi gelmek istiyorum çok güzel okul
  yorum Hazal
  2018-06-27 11:08:27
  Arkadaşlar hiç endişelenmeye gerek yok ben uzak bir yerden buraya geldim yurtta da kalıyorum yurtta kalmak hiç zor değil özlemeye bile vaktiniz kalmıyor o kadar güzel ve bu okulun hedefleri yüksek siz gelicek öğrencilerinde hedeflerinin yüksek olarak gelmesini istiyoruz okul hem maddi hem manevi yönden çok iyi hocaların hepsi birbirinden özel hocalar sizlere de çok güzel öğretecekkerini düşünüyorum elinizdeki imkanı göz ardı etmeyin ben kefilim bu okul size iyi gelicek.
  yorum Ekrem
  2018-05-24 19:32:57
  Okulumdan gerçekten çok memnunum . Gerek idarecilerimiz gerek hocalarımız bizlerle birebir ilgileniyor. Sınava girecek kardeşlerime tavsiyem; birinci sırada okulumuzu yazmaları.
  yorum OKULUN ÖĞRECİSİ
  2018-05-24 14:21:00
  Herhangi bi sorun yok her şey olması gerekenden daha iyi okulumuza bekleriz :)
  yorum Unnamed
  2018-05-24 14:18:01
  Tek kelimeyle mükemmel bir okul
  yorum .
  2018-01-20 15:01:57
  Okulumdan gayet memnunum. Hem ogretmen kadrosu hem de egitimi iyi.
  yorum 9C öğrencileri
  2018-01-12 08:35:16
  Biz matematik sınavı yaptık,notlarımızı görmek istedik.Matematik öğretmeni göstermedi.Kaç kere sorduk.Sonunda susma hakkımı kullanıyorum dedi.Bizim hakkımız ne olacak?
  yorum Can
  2017-10-09 15:24:19
  Çok güzel okul.Kardeşim çok memnun.
  yorum Mert
  2017-08-15 18:20:19
  Çok güzel okula benziyor.Hem İmamatip hem FEN programlı.Oraya girenler şanslı.Hem kalabalık değil.
  yorum ıpk
  2017-07-19 15:45:57
  hangı dersler var ve puan nedir lutfennn
  yorum Çağ
  2017-07-15 22:02:57
  Kaç puan
  yorum ediz düz
  2017-07-14 23:24:08
  Bende buraya gelmeyi düşünüyorum hem fen lisesi hem imamhatip
  yorum Esma nur can
  2017-07-13 02:36:01
  Bu sene bu okula gelmeyi düşünüyorum umarım iyi geçer iyi bir okula benziyor inşallah beni kabul ederler

Yorum Yap!

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2018 , İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa, İnegöl İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi

Önemli: Bursa İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)