Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Bursa / İnegöl
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa ili İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi bu yıl 442.6908 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 442.6908 olup İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Bursa / İnegöl
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
442.6908
2016 Bilgileri Bursa / İnegöl
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
2015 Bilgileri /
Taban Puanı
 

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili düşüncelerinizi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyon bilgileri tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 8 yorum yapıldı.
  yorum .
  2018-01-20 15:01:57
  Okulumdan gayet memnunum. Hem ogretmen kadrosu hem de egitimi iyi.
  yorum 9C öğrencileri
  2018-01-12 08:35:16
  Biz matematik sınavı yaptık,notlarımızı görmek istedik.Matematik öğretmeni göstermedi.Kaç kere sorduk.Sonunda susma hakkımı kullanıyorum dedi.Bizim hakkımız ne olacak?
  yorum Can
  2017-10-09 15:24:19
  Çok güzel okul.Kardeşim çok memnun.
  yorum Mert
  2017-08-15 18:20:19
  Çok güzel okula benziyor.Hem İmamatip hem FEN programlı.Oraya girenler şanslı.Hem kalabalık değil.
  yorum ıpk
  2017-07-19 15:45:57
  hangı dersler var ve puan nedir lutfennn
  yorum Çağ
  2017-07-15 22:02:57
  Kaç puan
  yorum ediz düz
  2017-07-14 23:24:08
  Bende buraya gelmeyi düşünüyorum hem fen lisesi hem imamhatip
  yorum Esma nur can
  2017-07-13 02:36:01
  Bu sene bu okula gelmeyi düşünüyorum umarım iyi geçer iyi bir okula benziyor inşallah beni kabul ederler

Yorum Yap!

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2018 , İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa, İnegöl İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi

Önemli: Bursa İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)