Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
İstanbul / Pendik
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 355.5615 taban puanı ve yüzdelik dilimle ile öğrenci alacak.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 355.5615 olup Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2016 Bilgileri İstanbul / Pendik
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
355.5615
2015 Bilgileri İstanbul / Pendik
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
350.3386 29.5100
2014 Bilgileri /
Taban Puanı
 

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili düşüncelerinizi, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyon bilgini tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2016 Yüzdelik dilimi 2017 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenci iseniz veya Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula bilgi ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için “Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi niçin tercih edilmelidir? Tıkla Bilgi Ekle

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

İlk yorumu siz yapın !

İstanbul İli Benzer Liseler

Beşiktaş/İstanbul
Beşiktaş Kabataş Erkek Lises Beşiktaş Kabataş Erkek Lises
Taban Puanı: 494.9970
Sultanbeyli/İstanbul
Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lis Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lis
Taban Puanı: 384.4726
Eyüp/İstanbul
Otakçılar Anadolu İmam Hatip Otakçılar Anadolu İmam Hatip
Taban Puanı: 321.7809
Beşiktaş/İstanbul
Ziya Kalkavan Mesleki Ve Tek Ziya Kalkavan Mesleki Ve Tek
Taban Puanı: 353.7500
Küçükçekmece/İstanbul
Gülten Özaydın Çok Programlı Gülten Özaydın Çok Programlı
Taban Puanı: 369.7456
Pendik/İstanbul
Kurtköy Anadolu İmam Hatip L Kurtköy Anadolu İmam Hatip L
Taban Puanı: 295.8311
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2017 , Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Pendik Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: İstanbul Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)