Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
02164263850
02164263851
Ertuğrulgazi Mh. Şeyhşamil Cad. Sevdalı Sk. No 3 Pendik/ İstanbul
İstanbul / Pendik
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://hulusibehcetmtal.meb.k12.tr
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi resmi
Değerlendir
 
0
 
0
Taban Puanı 389.9918
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Dil İngilizce
İnceleme Sayısı 3925
Bilgi Ekle
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Sağlık Hizmetleri Alanı mevcuttur.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 389.9918 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 389.9918 olup Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotumuzda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri İstanbul / Pendik
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
389.9918
2016 Bilgileri İstanbul / Pendik
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
355.5615 32.1000
2015 Bilgileri İstanbul / Pendik
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
350.3386 29.5100

2005-2006 eğitim-öğretim yılında Nuh Kuşçulu Cam Meslek Lisesi, Ercan Görür Lisesi binasında öğretime devam etmiştir. Bu uygulama bir öğretim yılı sürmüştür. 2006-2007 eğitim-öğretim yılında okulumuzda yapılan tadilat ve yenilikler okulumuzu bugünkü durumuna getirmiştir.2012 yılında ise okulumuz, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi´ne dönüştürülmüştür.

Bugün okulumuz 15 derslik, 1 Tıbbi Laboratuvar, 1 Hemşirelik Laboratuvarı, 1 Bilgi ve Teknoloji Sınıfı, 1 İnternet destekli kütüphanesi ile eğitim öğretime devam etmektedir. Okulumuzda kamera sistemi mevcuttur. Okulumuz 2015-2016 eğitim-öğretim yılında 522 öğrenci ile eğitime tam gün uygulaması ile devam etmektedir. Okulumuz bünyesinde 3 idareci, 27 öğretmen, 2 tane de yardımcı personel bulunmaktadır.

ALANLARIMIZ
 1. Sağlık Hizmetleri Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Ebe Yardımcılığı Dalı
 2. Sağlık Hizmetleri Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Hemşire Yardımcılığı Dalı
 3. Sağlık Hizmetleri Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Sağlık Bakım Teknisyenliği Dalı
Okulumuzun adı "PROF. DR. HULUSİ BEHÇET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ"dir. Okulumuz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'dir. Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği dalları bulunmaktadır. Devlet ve özel Sağlık Meslek Liseleri'nin bölümleri aynıdır. Bunlar dışında dal yoktur.

VİZYON : Öğrencilerimizi nitelikli bir gelecek için; ilgi ve istekleri doğrultusunda çağın gerektirdiği alanlarda hayata hazırlamak; bilgi ve yeteneklerinin gelişimini sağlamak.

MİSYON : Gelişen teknolojiyi yakından izlemede, çağdaş değerlere ulaşma çabasında, sosyal ve kültürel alanda kimlik kazanmada, bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmada, bir bütünlük içinde hareket etme.
 • Öğretmen : 30
 • Rehber Öğretmen : 1
 • Öğrenci : 553
 • Derslik : 15
 • BT Sınıfı : 1
 • Atölye-İşlik : 2
 • Spor Salonu : 0
 • Öğretim Şekli : NORMAL ÖĞRETİM
 • Saatler : 08:40 - 17:15
 • Bağlantı : ADSL (8 Mbit)
 • Ulaşım : İETT: 132A-132K-132V-KM21-KM26-16N-16C-16Z-16S nolu hatları kullananlar için Aydos Caddesi Pazaryeri Durağı. 134 nolu Viaport-Kartal hattını kullananlar için Huzur Sokak durağı. Minibüs Hattı: Pendik Merkez´den Viaport´a çalışan Aydos Minibüsleri için Aydos Caddesi Pazaryeri Durağı. Sultanbeyli´den Pendik Aydos´a gelen minibüslerin ise Aydos´taki son durak. Okulumuza ulaşım için kullanılacak olan 132A-132K-KM26-16C-16Z hatları ve Aydos minibüsleri Pendik Köprüsü´nden geçmektedirler.
 • Yerleşim Yeri : Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı Erturğrul Gazi Mahallesi'nde bulunmaktadır. Aydos Tepesi eteklerinde doğal güzelliğiyle hızla gelişmekte olan, medeniyetlerin beşiği olan kültürlerin kesişim noktasında yer almaktadır. Okulumuz Kartal-Yakacık ve Sultanbeyli ilçelerine yakın olup E-5 ve TEM bağlantılarıyla Türkiye'nin her bir noktasından kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenci iseniz veya Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula bilgi ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için “Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi niçin tercih edilmelidir? Tıkla Bilgi Ekle

Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

İlk yorumu siz yapın !

İstanbul İli Benzer Liseler

Kadıköy/İstanbul
Muhsin Adil Binal Mesleki Ve Muhsin Adil Binal Mesleki Ve
Taban Puanı: 371.4615
Büyükçekmece/İstanbul
Büyükçekmece Recep Güngör An Büyükçekmece Recep Güngör An
Taban Puanı: 440.2318
Eyüp/İstanbul
Ali Rıza Özderici Anadolu Li Ali Rıza Özderici Anadolu Li
Taban Puanı: 425.1750
Şişli/İstanbul
Şişli Kervansaray Mesleki Ve Şişli Kervansaray Mesleki Ve
Taban Puanı: 336.2078
Kağıthane/İstanbul
Hasbahçe Kız Anadolu İmam Ha Hasbahçe Kız Anadolu İmam Ha
Taban Puanı: 362.6690
Kartal/İstanbul
Kartal Mehmet Akif Ersoy Ana Kartal Mehmet Akif Ersoy Ana
Taban Puanı: 441.5075
Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Pendik Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: İstanbul Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)